Jump to content

ROLEX OYSTER PERPETUAL DATE

filo-boxer

Recommended Posts

Bych byl býval nikdy neřek, jak těmhle spíše společenským roládám sluší koženej NATO... Máš krásné a nápadité fotky, tohle vlákno mě baví, ale z těch, kde letěj na dlažbu, je mi zle... Patřím k úchylákům, co hodinky každý večer vyleští hadříkem, položí jen na hodinkovici, nebo daj do winderu, na cesty s sebou vozím pytlíček, aby měly postýlku :D

Edited by volfda

Děkuju za slova chvály pánové. Ty padající fotky - samozřejmě jsem ty hodinky nikam neházel, ani třeba do měkkého. Pěkně jsem je pověsil na tenký silón, různě s nima kroutil a postupně vyfotil asi 100 fotek. Pak přišla na řadu neúprosná selekce a zbyly tyhle tři. Silón jsem pak vyretušoval. Všehovšudy půl dne práce/zábavy.

Včera taky, asi 30 fotek, zbyla jedna... :axehead:

Horst Bucksfeldt - 2 Fantasien für Klarinette solo op. 75

......na to jemné a leštěné pouzdro je ten režný NATO už trochu moc,ale ten "pštros" jim sedí "wie der Arsch auf den Topf ".....:-))))

Děkuju za slova chvály pánové. Ty padající fotky - samozřejmě jsem ty hodinky nikam neházel, ani třeba do měkkého. Pěkně jsem je pověsil na tenký silón, různě s nima kroutil a postupně vyfotil asi 100 fotek. Pak přišla na řadu neúprosná selekce a zbyly tyhle tři. Silón jsem pak vyretušoval. Všehovšudy půl dne práce/zábavy.

Včera taky, asi 30 fotek, zbyla jedna... :axehead:

Dobrá práce. Už když si sem ty fotky hodil, špekuloval jsem na tím, jestli vážně letěly nebo ne :)

A rozuzlení mi připomnělo ten vtip, jak si doktor zavolá čekající pacienta do ordinace...chvíli sleduje jeho RTG snímek a pak mu ho ukáže..."vidíte, tady to máte zlomený...ale nebojte, vyretušujeme to ve photoshopu a budete zase jako rybička"...

James Bond ví co dělá. To je snad bez diskuze, o tom si NIKDO nedovolí pochybovat.:2guns: Proto nepřekvapí, jaké si v posledním románu vybral hodinky (Omegy se mu sekly, prý něco s co-axiálem...:D). Malé a pohodlné, robustní a spolehlivé. 115200. :smile_anim: Gratuluji Jamesi. Dobrá volba.

http://jamesbondwatchesblog.com/category/reference-numbers/rolex-115200/

post-3194-010804500 1344277790.jpg

• 2 weeks later...

Koupil jsem si na hraní zrcadlo pro začátečníky (Canon EOS 1100D) se seťákem (18-55mm) a ráno jsem při kafi trochu cvakal a zkoušel makro program. No...telefonem mi to jde zatím líp, uvidíme co bude. Uvažuju o mezikroužcích ale nevím, má to smysl?

post-3194-090775200 1345540221.jpg

post-3194-091047100 1345540222.jpg

post-3194-047967800 1345540223.jpg

post-3194-097906300 1345540223.jpg