Přejít na obsah

ROLEX OYSTER PERPETUAL DATE


filo-boxer

Doporučené příspěvky

Bych byl býval nikdy neřek, jak těmhle spíše společenským roládám sluší koženej NATO... Máš krásné a nápadité fotky, tohle vlákno mě baví, ale z těch, kde letěj na dlažbu, je mi zle... Patřím k úchylákům, co hodinky každý večer vyleští hadříkem, položí jen na hodinkovici, nebo daj do winderu, na cesty s sebou vozím pytlíček, aby měly postýlku :D

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za slova chvály pánové. Ty padající fotky - samozřejmě jsem ty hodinky nikam neházel, ani třeba do měkkého. Pěkně jsem je pověsil na tenký silón, různě s nima kroutil a postupně vyfotil asi 100 fotek. Pak přišla na řadu neúprosná selekce a zbyly tyhle tři. Silón jsem pak vyretušoval. Všehovšudy půl dne práce/zábavy.

 

Včera taky, asi 30 fotek, zbyla jedna... :axehead:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za slova chvály pánové. Ty padající fotky - samozřejmě jsem ty hodinky nikam neházel, ani třeba do měkkého. Pěkně jsem je pověsil na tenký silón, různě s nima kroutil a postupně vyfotil asi 100 fotek. Pak přišla na řadu neúprosná selekce a zbyly tyhle tři. Silón jsem pak vyretušoval. Všehovšudy půl dne práce/zábavy.

Včera taky, asi 30 fotek, zbyla jedna... :axehead:

 

 

Dobrá práce. Už když si sem ty fotky hodil, špekuloval jsem na tím, jestli vážně letěly nebo ne :)

 

A rozuzlení mi připomnělo ten vtip, jak si doktor zavolá čekající pacienta do ordinace...chvíli sleduje jeho RTG snímek a pak mu ho ukáže..."vidíte, tady to máte zlomený...ale nebojte, vyretušujeme to ve photoshopu a budete zase jako rybička"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

James Bond ví co dělá. To je snad bez diskuze, o tom si NIKDO nedovolí pochybovat.:2guns: Proto nepřekvapí, jaké si v posledním románu vybral hodinky (Omegy se mu sekly, prý něco s co-axiálem...:D). Malé a pohodlné, robustní a spolehlivé. 115200. :smile_anim: Gratuluji Jamesi. Dobrá volba.

 

 

http://jamesbondwatchesblog.com/category/reference-numbers/rolex-115200/

post-3194-010804500 1344277790.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...