Přejít na obsah

seiko samurai


Milda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 239
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To Kubson: No asi jsem vybral. Na 21jewels typa SNM009 K1

Takže bílé s plastickým číselníkem. V nerezu. Zkus mi to prosím poptat. V černém provedení s plastickým číselníkem jsem je našel jen v limited edici za 2x takovou cenu. Kamil je tu ukazoval.

A nakonec- bílé Seika ještě nemám.

poptat, cena je tam myslim pevna :)

nicmene u pokemona se daji i cerne poridit do 150USD - kdyztak mi napis mail dohodneme podrobnosti at to tady nezaplevelujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kubson: No asi jsem vybral. Na 21jewels typa SNM009 K1

Takže bílé s plastickým číselníkem. V nerezu. Zkus mi to prosím poptat. V černém provedení s plastickým číselníkem jsem je našel jen v limited edici za 2x takovou cenu. Kamil je tu ukazoval.

A nakonec- bílé Seika ještě nemám.

poptat, cena je tam myslim pevna :)

nicmene u pokemona se daji i cerne poridit do 150USD - kdyztak mi napis mail dohodneme podrobnosti at to tady nezaplevelujem :)

jj od včerejška jsem diky kubsonovi majitelem samurajů v černé barvě a byly za 145 USD. Tímto mu veřejně děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem objednal ten tmavej, takze se uvidi, ale jak tady Karlos udělal ty obrazky, tak ten hnědý bude fajn. KARLOS moc děkuju.

Nevím jak u Samurajů, ale například Monstra mají originál stěžejky do ocelovýho tahu průměr 2,5 mm, což do standardního řemenu narveš jen s velkým úsilím a pak je trošku problém je vyrvat ven. Takže to chce menší průměr stěžejek, avšak s dostatečně širokým límcem, aby ti zase neprojely do díry v nožce. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem objednal ten tmavej, takze se uvidi, ale jak tady Karlos udělal ty obrazky, tak ten hnědý bude fajn. KARLOS moc děkuju.

Nevím jak u Samurajů, ale například Monstra mají originál stěžejky do ocelovýho tahu průměr 2,5 mm, což do standardního řemenu narveš jen s velkým úsilím a pak je trošku problém je vyrvat ven. Takže to chce menší průměr stěžejek, avšak s dostatečně širokým límcem, aby ti zase neprojely do díry v nožce. :)

No tak to by me zajimalo jak je to tedy s tema Samurajema, pls pisnete nekdo svoji zkusennost, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kubson: No asi jsem vybral. Na 21jewels typa SNM009 K1

Takže bílé s plastickým číselníkem. V nerezu. Zkus mi to prosím poptat. V černém provedení s plastickým číselníkem jsem je našel jen v limited edici za 2x takovou cenu. Kamil je tu ukazoval.

A nakonec- bílé Seika ještě nemám.

poptat, cena je tam myslim pevna :)

nicmene u pokemona se daji i cerne poridit do 150USD - kdyztak mi napis mail dohodneme podrobnosti at to tady nezaplevelujem :)

Napsal jse Ti, neozýváš se.. doošel mail? Nechci tě uhánět, ale pošta se mi s odpuštěním sere i s celým slavným Gatesovýn zázrakem, tak se ujišťuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kubson: No asi jsem vybral. Na 21jewels typa SNM009 K1

Takže bílé s plastickým číselníkem. V nerezu. Zkus mi to prosím poptat. V černém provedení s plastickým číselníkem jsem je našel jen v limited edici za 2x takovou cenu. Kamil je tu ukazoval.

A nakonec- bílé Seika ještě nemám.

poptat, cena je tam myslim pevna :)

nicmene u pokemona se daji i cerne poridit do 150USD - kdyztak mi napis mail dohodneme podrobnosti at to tady nezaplevelujem :)

Napsal jse Ti, neozýváš se.. doošel mail? Nechci tě uhánět, ale pošta se mi s odpuštěním sere i s celým slavným Gatesovýn zázrakem, tak se ujišťuju...

aha nic neprislo... vyhodilo se to do spamu.. uz odepisuju... sory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milda: Chválím, přesně takovou kombinaci chci i já. Ten kožený silný řemen dává Saurajům úplně jiný rozměr. Prostě nádhera!!! Vidím, že na poslední fotce ti ze samé radosti i slza ukápla :)

To jo, take jsem s nima naprosto spokojeny, nemohl jsem si na ten ocelovej tah vubec zvyknout a navic ty hodinky jsou dost tezky, ale s tim remenem nadhera. Bral jsem ho z chrono.cz mely by mit ted i nejake remeny na sklade, tak se na ne nebude muset cekat cely tyden, tak to muzes zkusit hned. Daval jsem sem odkaz ze lidi z fora tam maji 15% slevu, je to fakt a ta sleva potesi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...