Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Prohlížím si toto vlákno tak už po šesté a napadá mě jediná věc:

Proč když už se objeví něco, za co bych byl ochoten dá pořádný peníz ( v mém měřítku ),

tak to stojí takový randál. :(

Podle mě jsou v té modré skoro dokonalé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to stojí takový randál. :(

 

Me tech 6000,-? neprijde v kontextu s modely masovych vehlasnych znacek vubec moc. To stoji jak submariner...

Vzdyt tohle jsou hodinky od autora dnes uz ikonickyho provedeni rattrapante, navic s pruhledem na tu silenost.

Naopak jakekoliv IWC s touto nastavbou jsou drazsi.

 

Ja bych asi dlouho vahal mezi sedou a modrou. A jako krupan bych vzal modrou, protoze je napadnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrá je dobrá! Mě modré ciferníky fascinují. :) A souhlasím, že to není moc z objektivního hlediska, bohužel moc pro mě. :)

 

EDIT: a mají zastoupení v Bernu! O víkendu se zajdu podívat.

Upraveno uživatelem Rodkopf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kromě ratrapantu stál Habring i u zrodu IWC tourbilllonu a byl mimojiné i mistrem Thomase Preschera při jeho učení u IWC a pomáhal mu i s jeho prvními na světě víceosými tourbillony. Je to pan Hodinář. Cena je popravdě velice mírná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tech 6000,-? neprijde v kontextu s modely masovych vehlasnych znacek vubec moc.

Když už jsme u té masovosti, tak Habring je naprostý opak. Údajně ročně dělají u každého modelu maximálně 12ks. Tomu říkám exkluzivita.

 

report z návštěvy ve workshopu

 

http://ahci.watchprosite.com/show-forumpost/fi-16/pi-5142148/ti-772298/s-0/

 

http://ahci.watchprosite.com/?show=forumpost&fi=16&pi=5161773&ti=774503&s=0

 

http://ahci.watchprosite.com/show-forumpost/fi-16/pi-5241708/ti-783803/s-0/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Čistě formálně patří Habringovi řekl bych do sekce nezávislých, jistě také proto, že jsou Rakušané, že.

 

Docela mě to zprvu naštvalo, protože, když nám ti Bergdeutschen dají nafrak i v naší rádoby doméně, jako je strojařina, jsme zas o něco dnu blíž. A mistr Habring to našim hodinářům, prosím o prominutí, pokud to tedy mohu posoudit nandává na celé čáře, jediné, co je omlouvá, že nejen jim :D.

 

Teď jsme z toho ovšem naprosto nadšenej, vlastně unešenej, protože co si vlastně víc přát, než krásný originální maloseriový mistrovský kousek - v mém případě je jasná volba chronograf COS ZM ( centrální vteřinový i minutový sčítač, ovládání korunku !!! - p e c k a - nejdiskrétnější chronograf, co jde udělat, jediný, co může soupeřit s nějakým tím reversem duoface - od nezávislého německy mluvícího skoročecha :D za peníz, který se mi zdá zaplatitelný a na to, co nabízí, vlastně v pravdě laciný, přesně, jak píše dknespl.

 

Takže mám novou a jasnou jedničku v žebříčku :D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...