Přejít na obsah

Doxa SUB


Návštěvník km.kmk

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 293
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, ja ted uplne nevim, jestli jsme se pochopili. Nejde samozrejme jen o tu lunetu. To, co kopirujou ty Zoretto, si muzes v novodoby verzi furt koupit. Mam na mysli Jenny Caribbean, coz je  rodinna firma, ktera uz snad dve generace Doxu vlastni... 

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sashator
Saso, tak jeste update. Nasel jsem doma jeste jeden zulu diver tropic z watchgecko a nasadil.
To pojednani, co jsem psal nahore platilo zejmena na remeny sirky 22mm a tam je ten zulu diver opravdu tuzsi a mene pohodlny. Na Doxy ve verzi 20mm to neni tak strasne a da se to. Co je trosku blbe, tak je dost velky rozestup direk na remenu. Takze bud by pasek mohl byt zbytecne volny, nebo bude tahnout. S tim tropicem z cheapestnato chybu ale podle me neudelas.
fcd99b14ef2bb892afd2e1723b22f799.plist

d1eec96df52b16cb16db48c37dcb9197.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Juraj11 napsal:

Jdi do klasiky 3stovek v oranž na tahu a až je budeš pouštět mysli na mě emoji6.pngemoji23.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ta oranžová působí docela rozpačitě, asi bych skončil u modré, i když chápu, že oranž je klasika největší.

před 53 minutami, AndyAaron napsal:

Jo, dvoukila nejsou ono. Chce to 300 a vejs.

Ondro, přesně na tohle se ptám. Jsou ty dvoukila v něčem špatné nebo je to čistě o tom, že klasika jsou 300 a víc? Příběhy u hodinek mám moc rád, ale na nošení to u mě nefunguje (viz totálně zaprášené Moony v hodinkovnici). Je u těch 300T nějaký bonus v nositelnosti, čitelnosti, chodu lunety, .... A nejde mi čistě o papírové parametry, ale spíš uživatelskou zkušenost;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kostra - reknu to takhle, Doxa Sub ma proste svoje jasne DNA, dany tvar pouzdra, lunetu, kriz na cifru, atd. Modely 300 a vys dodrzuji porad tuhle lajnu. To pouzdro je takova placka bez nozek a na ruce to sedi super.
Modely 750 a 1500 maji pouzdro vetsi, vhodne spis na velkou ruku. Modely 300, 600, 800, 1000 a 1200 maji pouzdro mensi, lisici se jen vyskou a (ne)pritommosti heliaku. Nektery z techto modelu bych ti doporucil.
Model 200 byl vytvoren jako entry level ke znacce, ale kdyz se na nej podivas, DNA Doxy tam neni. Byt tam napsano treba Parnis, tak si jich ani nevsimnes. Abych ti to trosku pripodobnil, muzes si dnes koupit 40mm Paneraie v titanu s WR 30m, ale asi tak nejak vnitrne tusis, ze to je mrzak a ne prave Pamy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...