Jump to content

Nové přírůstky do kapsy

kutilprim

Recommended Posts

Tak se teda hlásím do skupiny kapsářů - původně jsem to nezamýšlel dřív, než se ke mně dostanou rodinné Omegy po pradědovi, kterými jsem chtěl začít. Jenže otec se pořád nemá k tomu je v rámci pokolení předat a nějak neplánovaně mně zůstaly tyto Epos. :) V prodejním vlákně se nechytly, prošly tedy servisem a odladěním na +1s. Zkusmo jsem si je vzal v pondělí do práce, když mám svoje RADO taky v servisu... a asi mě to začalo bavit. Pro denní nošení je to nepraktická hračka na vytahování z kapsy, ale když sedím stejně půl dne u počítače jak pecka, tak jsou naopak mnohem praktičtější než náramkové. Čas mám pořád na očích - navíc krásně tikají, že je slyší kolegové i při hluku kanclu a sledovat pohyb setrvačky a krokového kola je jako dívat se do ohniště :D  Jdu teda studovat literaturu a trochu si rozšířit kapesní sbírku o pořádné vintage kousky...

image.thumb.jpeg.feb399b0cd7925212fce35e8453de776.jpeg

image.thumb.jpeg.ae5dc46eaeb3f481522b47e9f2072a01.jpeg

Ahoj, až vyřešíš stojánky, tak přijdeš na to, že potřebuješ vitrinu a možná i místnost navíc. Ovšem ty hodinky jsou opravdu pěkný kousek a myslím Petře, že je to jedna z perel Tvojí sbírky. Zdarec Velda

IMG_1355.JPG

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Deda zemrel loni a nikdy se nezdalo ze by me nejaky specialni vztah k hodinkam. Dneska me pri vyklizeni cekalo stribrne prekvapko. IWC, priblizne z roku jeho narozeni 1924. Strojek vypada skoro NOS, sklicko zazloutle, ale pod nim krasny cifr. 

Posledni cibule jsem vyhodil (vysypal se jin cifernik a strojek stal za prd), kdyz jsem se stehoval a nijak kapsace, ale tyhle bych rad zachoval jako vzpominku. Nechavali byste cistit strojek (ze bych je treba nekdy vzal do divadla), nebo si nechavate stary kapsace v nalezovem stavu?

IMG_7025.jpeg

IMG_7018.jpeg

IMG_7028.jpeg

IMG_7024.jpeg

• 4 months later...