Přejít na obsah

Nové přírůstky do kapsy


kutilprim

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 490
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Obyčejný plastový sklíčko stojí pár korun. Spíš zkus popsat co je se strojkem. Jestli je tam třeba viditelně něco špatně, třeba některý kolečko jestli se hýbe jak nemá (hlavně setrvačka). POkud je vše na svým místě a nijak se neviklá, tak to snad nebude nijak poškozený. Natahovat jdou?

EDIT: koukám na fotku a nic nevidím. Jestli s nima něco je, tak maximálně uražená setrvačka. To ti zdejší profíci sfouknou raz dva.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po letech...
  • po 4 týdnech...

Tak nedá mi to a musím se podělit o můj přírustek :-)

 

Hodinky jsem dostal os svého táty k mým 30. narozeninám, ale je potřeba opravit strojek a dát nové sklíčko. (na to se chystám v brzké době)

 

Jsou to dvouplášťové IWC zbytek viz fotky :-)

 

Kdyby o nich někdo z fotek věděl něco víc, budu rád za každou informaci, popřípadě odhad ceny ( prodávat je rozhodně nemíním , je to srdcová záležitost, spíše jen pro moje info )

Opravdu hezké IWC. Gratuluji k dárku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dostal jsem je ke svým třicetinám :-) a rád bych je dal zase dokupy. Nemáte tucha kolik může stát sklo popřípadě oprava? koukal jsem na strojek a nevypadá to že by byl moc domrvenej :-)

Myslím, že ani skleněné sklo (to je hrozný sousloví :)) by nebylo nějak extrémě drahé a takové pěkné IWC by si ho zasloužily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

post-20625-0-49118300-1421767417_thumb.jpgpost-20625-0-88996000-1421767425_thumb.jpg

jsou to rychlovky, zatím stále čekají na opravu, až budou fungovat zase správně, zkusím je lépe nafotit

LONGINES TURLER BERNE

...kapsu jsem zatim nepoužil, líbila se mi, ceny má myslím dobré.

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu moc pěkné.

 

Do té kapsičky by se hodinky mohly dát "obráceně", tedy sklíčkem k pásku (nějak předpokládám, že to je tak myšleno) a při zacvakávání by se tlak na sklíčko rovnoměrně rozložil. I následné vytahování a kochání by bylo ergonomičtější. Každopádně uznávám, že zavírání třeba na skrytý magnet by bylo praktičtější. Tu kapsičku jsem neměl vidět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...