Přejít na obsah

IWC Aquatimer Automatic 2000...


jacob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Moje řeč :cheers:  Stále nechápu, že je chci prodat a zkusit Rolex, co myslíš? Nebudu litovat? Oboje mít nemůžu a změna je život si říkám, ale jak píše, jsou supéér, mám je moc rád"

 

Po dvou letech návrat k IWC. Stále jsou dokonalé.

 

attachicon.gifobrazek.JPG
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč :cheers:  Stále nechápu, že je chci prodat a zkusit Rolex, co myslíš? Nebudu litovat? Oboje mít nemůžu a změna je život si říkám, ale jak píše, jsou supéér, mám je moc rád"

 

Chceš Rolex, protože je to legenda, ale nejde říct, že by to byly lepší hodinky než IWC. Naopak, pokud koupíš nějaké starší Suby nebo Explorery, myslím, že pocitem z hodinek budeš oproti IWC zklamaný. Já jsem první Aquatimery prodal jen kvůli penězům. Tehdy jsem začínal shánět prachy na Deepsea. Ty již nějaký čas mám, nyní zbyly nějaké volné peníze a jakmile mi asi před dvěma týdny v Carollinu prezentovali nové Aqautimer, bylo mi hned jasné, že se musím vrátit zpátky o dva roky a znovu pořídit tyto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

vsak v pohode,ja jen psal,ze pokud chce kesko prodavat/prispivat,muze to s klidem delat u aktualnejsich topicu,nic vic..

Blběs mě pochopil, nic proti tobě.

 

Já jenom, že když je tady někdo od 2012, že se s ním asi nemá jednat jako s debilem, i přesto, že se tak chová..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...