Přejít na obsah

IWC Aquatimer Automatic 2000...


jacob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rád bych doplnil dvě fotografie. Na první fotografii je zachycen detail řemenu a především potom signované spony. Na druhé fotografii jsem se pokusil nafotit rozšířený tvar řemenu ihned za sponou. "Oko" se díky tomuto rozšíření neposunuje a nepotřebný řemen se z něho nevyvlékne. Je to další z příjemných a praktických IWC detailů.

 

post-1156-043146100 1340447294.jpg

 

post-1156-045850900 1340447316.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ruce fakt pecka, stroj mě tolik nezaujal jako design, ten je bezva, i zajímavě řešený připínání tahu/strapu

 

Těžko říct, z jakého důvodu raději vymění nějakých 70% součástek stroje, než aby použili vlastní kalibr. Výsledek je ale nakonec takový, že stroj šlape lépe, než mnoho in-house kalibrů. To je pro mě, jako uživatele důležité.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, z jakého důvodu raději vymění nějakých 70% součástek stroje, než aby použili vlastní kalibr. Výsledek je ale nakonec takový, že stroj šlape lépe, než mnoho in-house kalibrů. To je pro mě, jako uživatele důležité.

 

Ten stroj uz pouzivaji nejakou dobu a velky rozvoj ve vyvoji a produkci in-house nastal az potom. Takze ucel je nemit uplne obycejnou ETU, ale byt o stupinek vys nez konkurence. Zaroven ale vyuzit toho, ze ta ETA je perfektne odladenej stroj, na kterej se da spolehnout. A to, ze to delaji primo v ETE, je uz obycejny outsourcing a logicka optimalizace nakladu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Parádne hodiny,k tomu výborne spracovaný materiál,ktorý môže byť nápomocný dalsim nerozhodnym záujemcom o tento kúsok.Keby som sa rozhodoval,tak by som volil ako ty verziu automatic,čo mi ale vzhľadom na veľkosť určite nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Parádní. Dokonce tak moc, že uvažuju o výměně mejch AT za tyhle AT:) Jediný, co mě zatím jakž takž udržuje v rovnováze, je absence inhousu a hlavně neplastický logo, na to jsem nějakej ujetej nebo co. Ale ta luneta je.. chrocht.

 

Neplastické logo je subjektivní záležitost. Mě třeba ani nenapadlo nad tím přemýšlet, ale bylo by hezčí. To je pravda. K inhouse. Je to spíše o pocitu. Já jsem měl inhouse samozřejmě v Seiko, potom v Německých časech a musím říct, že ty IWC šlapou jinou ligu. Odchylka je méně než vteřina za den. Za týden je to nějakých pět vteřin. Když koukneš na na ten nákres, co je na stroji původní a co vyměněné, tak tomu stroji už nemůžeme říkat ETA :-).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdříve jsem si je chtěl koupit v Carollinu, ale dobrý kamarád jel do Texasu, tak jsem ho vyslal k AD IWC. Carollinum je bohužel nemělo skladem, takže by se musely objednat již za novou cenu (nějakých 7% navíc) a byly by ochotní slevit 5% při platbě cash. V Texasu byly skladem za "staré" ceny a slevili 12%. Suma sumárum vyšly o nějakých 15% levněji než v ČR i přes blbý kurz dolaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...