Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Takže, my Watch friends :notworthy: Sice budu za úplného debila, ale jsem zvyklý jednat na rovinu. Dnes jsem si z Linze přivezl konečně mé Invicta. Vybalil jsem je, všechno super, doklady, záručák, návod atd. Hned jsem je nandal na ruku, a jal se nastavit čas a datum. Chvíli jsem tápal, jelikož návod je na několik typů a není zrovna jednoduché najít ten správný. Ale to není podstatné. Po asi půlhodině jsem vše nastavil a kochal se... Trvalo to asi 3 minuty. Upadla vteřinová ručička. Asi nemá smysl to dál moc komentovat. Vše, co zde bude následně napsáno, respektuji a budu tiše zpracovávat :( Posílám zpět, již jsem nafotil a vše popsal Invicta dealerovi do USA. Budu chtít zpátky peníze, uvidíme, jak to dopadne. Nedělám si až tak velké iluze. Předpokládám, že mi dorazí za pár měsíců nové. Tímto je pro mě story of Invicta ukončené. Hlavu jsem si již dneska ráno myl...invicta.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo očividně jsou o moc lepší ty chronogénius...

Tak taková štrapáce nepotěší. No hlavně že už budou doma.Lepší než zálesácký chrona nebo letky.Toto slovní spojení by mě snad dokázalo budit ze spaní. A fotky určitě dej.

 

 

Takže, my Watch friends :notworthy: Sice budu za úplného debila, ale jsem zvyklý jednat na rovinu. Dnes jsem si z Linze přivezl konečně mé Invicta. Vybalil jsem je, všechno super, doklady, záručák, návod atd. Hned jsem je nandal na ruku, a jal se nastavit čas a datum. Chvíli jsem tápal, jelikož návod je na několik typů a není zrovna jednoduché najít ten správný. Ale to není podstatné. Po asi půlhodině jsem vše nastavil a kochal se... Trvalo to asi 3 minuty. Upadla vteřinová ručička. Asi nemá smysl to dál moc komentovat. Vše, co zde bude následně napsáno, respektuji a budu tiše zpracovávat :( Posílám zpět, již jsem nafotil a vše popsal Invicta dealerovi do USA. Budu chtít zpátky peníze, uvidíme, jak to dopadne. Nedělám si až tak velké iluze. Předpokládám, že mi dorazí za pár měsíců nové. Tímto je pro mě story of Invicta ukončené. Hlavu jsem si již dneska ráno myl...invicta.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka je, do akej mieri je táto "storka od Danka" reálna?keďže fotka je z http://www.motorkarizhabri.cz/fotky/invicta.jpg...alebo ju tam Danko iba uploadol?

 

F.

Ty si velky detektiv a konspirator.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O invictách si nic dobrýho nemyslím, nicméně tahle konkrétní věc může bejt klidně i přepravou. Bůh ví odkud a s kým to cestovalo. Nebo samozřejmě smůla na blbej kus, sem tam nějakej zmetek se naskytne i u výrazně lepších značek a na někoho to holt občas padne. Je fakt, že u Invicty těch lidí bude asi o dost víc než u kvalitnější konkurence, ale i tak bych z toho nic moc nevyvozoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...