Jump to content

Baker
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...

Rios Bass

Vybíral jsem mezi Hirsch Heavy Calf a tímto. Nakonec jsem vzal na léto Bass a na podzim a zimu zřejmě vezmu ten Heavy Calf, jen se pak rozhodnout jakou barvu k tomu černému cifru.

Každopádně, řemínek je perfektní, trošku mě zarazila jeho tvrdost, ale po jednom večerním odložení v natahovači, se řemínek uvolnil a trošku vytvaroval :).

Děkuji za perfektní služby.

1.jpeg

Tak jsem nevydržel a kůži místo na podzim, koupil už teď :).

Černý Hirsch Heavy Calf

1.jpg

2.jpg

Ahoj baker, obrátim sa rovno na odborníka. Hľadám na Breitling Aviator 8 Day Date modrý kožený remeň, ideál Hirsch Heavy Calf, ale v rozmere 21-18. Máte také niečo v ponuke? Ďakujem, Jakub

• 1 month later...

Ahoj Viktore,

pro dceřina přítele a jeho Ťamťung Galaxy 22 mm hledám kožený, velice odolný a waterproof řemen na dennodenní nošení. Pečlivým výběrem mi vyšli dva kandidáti: HIRSCH Mariner a RIOS Wave. Jak jsou na tom s povrchovou odolností? Nebo Tě napadá i jiný kandidát?

Díky, Vláďa

Ahoj Vláďo,
záleží jak moc waterproof řemen potřebuješ, zda jde o občasné namočení, koupání, léto a nebo každodenní sprcha či bazén. Píšu Ti SZ.

Ahoj Viktore,

díky za rady, nakonec návrat k řemenu Sailcloth spolu se soupravou pro každého správného mladého muže - Bergeon, stěžejky a podložka StrapShop.cz :thumbsup_anim:

Vláďa

• 1 month later...

Ahoj Viktore, 

poznáš, co je to za řemen? Je to jen nějaká textura a nebo přímo nějaký druh kůže? Hrozně se mi líbí tahle kombinace barvy a materiálu, přijde mi to super k těm vintage hodinkám. Napadlo mě zkusit to s Tudory BB36 s černým cifrem... Děkuji!

Martin

large.29-1.jpg.110e26bd6c0c94faac0b0e90e09b2495.jpg