Přejít na obsah

zrodily se hodinky


Doporučené příspěvky

Nezbývá mi nic jiného, než opět gratulovat ke krásnému kousku. :)

 

 

Díky

financi, seš prostě pacient! :)

Já vím a tohle je nejlepší léčba. Nic jinýho nezabírá

 

ale spravnej pacient! Jsou nadherne! S opravou Ti urcite poradi Pirx(snad se nebude zlobit,ze ho tady jmenuju). PS: Co jsem vyhral? :D

 

Gesendet von meinem GT-I9100 mit Tapatalk

Na Pirxe mám políčeno, už jsem si stáhnul servisní manuály. 

Vyhrals pochvalu před nastartovanou Zastavou. Tu nemam, tak to bude Shade :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je srovnávací foto s Moonama a Autaviema, jiný chrona teď doma nemám.

Speedsoniky mají největší průměr, ale díky nižší výšce pouzdra jsou na ruce příjemnější než Autavie

 

Díky!  :notworthy:  Netušil jsem, že Autavie budou vedle nich působit vedle nich tak "malé". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Speedsoniky jsou suprové a má je u nás dost málo lidí, naproti tomu Autavií je u nás dost, protože je bylo možné právě v roce 1985 koupit. Má to ale tu nevýhodu, že když už je někdo měl, tak je nosil a nosil.... Takže jsou dost často ve vyžilém stavy, ale ty Tvoje jsou velmi zachovalé, tak je chovej, jako oko v hlavě, přeci jen to není obyčejný nerez, který se dá leštit.... Gratulace ke všem kráskám!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pecka trojka... Nutně potřebuju taky speedsonic:-)

Začínám nutně potřebovat nějaký Omega Mark, nejlíp 4,5 a hádej kdo za to může.

 

Ty Speedsoniky jsou suprové a má je u nás dost málo lidí, naproti tomu Autavií je u nás dost, protože je bylo možné právě v roce 1985 koupit. Má to ale tu nevýhodu, že když už je někdo měl, tak je nosil a nosil.... Takže jsou dost často ve vyžilém stavy, ale ty Tvoje jsou velmi zachovalé, tak je chovej, jako oko v hlavě, přeci jen to není obyčejný nerez, který se dá leštit.... Gratulace ke všem kráskám!

Mischo díky, Autavie taky na začátku vypadaly podstatně hůř, ty pocházejí z ČR a původní majitel si je užíval do mrtě. Speedsoniky připluly zpoza velký louže

 

Financi to co tady předvádíš je naprostá pecka!

Jsem rád že jsme se krátce poznali osobně, vůbec by mě nenapadlo jakej jsi borec!

Prostě jsi obrovskej přínos pro forum a držím palce do dalších projektů.

Těším se na další příběhy :)

 

To už je hodně dávno, naše setkání, to jsem byl ještě chronomládě. Ale už to doutnalo :-)

Další příběhy budou, časem. Teď chci hlavně dotáhnout rozdělaný záležitosti, se to rozmnožilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Speedsoniky jsou fakt pecka, s Autaviema a Moonama skvělá trojka zajímavých hodinek. Smekám klobouk :)

 

Ono jich je víc, jsem trošku promiskuitnější, trojka je málo. Zkouška stojánků před zabalením hodinek do sejfu. Ty stojánky jsou na Primky, tohle nikde vystavovat nebudu.

post-13546-0-03100500-1395055906_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tojo, prekvapilo me jaky je tenhle model autavii tank proti manualu s 7734, jsou na ruce fakt citit. Ty sonic jsou pekny, gratulace.

Ony nejsou malý, záleží na úhlu. Speedsoniky mají větší průměr, na ruce působí menší. Je to i díky tvaru pouzdra. Autavie jsou kus materiálu a luneta z nich dělá takový malý tank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...