Přejít na obsah

Panerai Ferrari


Kev

Doporučené příspěvky

Jo, znam je osobne a jsou super. Panerai je z toho citit, coz je dobre. Pouzdro ala 1950. Bajonetovy zamek korunky je zajimavy. A diky velikosti jsou to i celkem decentni chrona pro nekoho s rukou okolo 17cm.

Dalsi uz nebudou, spoluprace firem je ukoncena.

Jsou to krasne udelany hodinky, kterym muze trochu skodit ten napis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, znam je osobne a jsou super. Panerai je z toho citit, coz je dobre. Pouzdro ala 1950. Bajonetovy zamek korunky je zajimavy. A diky velikosti jsou to i celkem decentni chrona pro nekoho s rukou okolo 17cm.

Dalsi uz nebudou, spoluprace firem je ukoncena.

Jsou to krasne udelany hodinky, kterym muze trochu skodit ten napis.

 

Mohl bys to prosim srovnat s klasickymi Marinami? Ne snad fyzickym popisem, ale spis pocitove. Jeste nikdy jsem PAM ani nemel na ruce, ale rad bych je nekdy zkusil, a tak jsem rad, ze tu nekdo ma opravdovou zkusenost.

 

Obstoji ale podle tebe Ferrari modely jako svebytne hodinky? Kdyz se divam na ceny, mam z nich pocit, jakoby to mel byt oproti tem klasickym nejaky podradnejsi model, ktery je levnejsi, protoze ho nikdo nechce. Zaroven je to ale v zasade nejsnazsi cesta k PAM. Jak to tedy je ve skutecnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri paneristi, akurat sa to tam preberalo

 

http://www.network54...worth+%243900+-

 

Díky za link! Takže je to nejspíš v zásadě tak, jak jsem čekal. Jsou to prima hodinky, jen člověk nesmí myslet na to, že by to měly být Panerai, praví Paneristi. Nejlépe k tomu mít i Ferrari!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak nějak. Nosil jsem chrono Ferrari několik dní a pokud k nim nemáš to "správný" auto, je to nic moc. Rozhodně jsou to dle mého soudu spíš designové hodinky. Když jsem potom na ruku vrátil svoje opravdické PAMy, byl ten pocit o poznání lepší. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám pocit, že vnitřnosti nebyly nic moc? eta s modulem?

Nosil jsem je pád dní, protože jsme je měli na servisu. Zastavovaly se majiteli i na vrtiči. Potřebovaly kompletně vyčistit a seřídit. Uvnitř naprosto obyčejná Eta s nástavbou bez známky zdobení nebo jakéhokoliv pokusu o "ozvláštnění". Takže jsem je hned po odzkoušení rezervy nátahu předal majiteli. U něj to chápu, má těch "správných" aut hned několik. Já bych je nekoupil ani za pade... :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si myslím, že se ( narozdíl od podobných pokusů jiných značek) povedly - takový, jak bych to řekl, pozitvně klasický retro nádech v moderním pojetí

(teď se vyjadřuji výhradně ke vzhledu)

 

Ono je taky neco jineho zluty a cerny cifr. Takhle, jak pises, na me pusobi ten cerny, zluty mi nic nerika.

 

Negativni reakce podle me zpusobuje i to logo. Kdyby tam misto toho byl treba jen cerveny cifr a Ferrari konik na dynku, mozna by se to vazne prodavalo lip. Takhle to muze na radu lidi pusobit jako smuk z fanshopu.

 

Ale jak rikam, soudim jen z obrazku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak nějak. Nosil jsem chrono Ferrari několik dní a pokud k nim nemáš to "správný" auto, je to nic moc. Rozhodně jsou to dle mého soudu spíš designové hodinky. Když jsem potom na ruku vrátil svoje opravdické PAMy, byl ten pocit o poznání lepší. :smile_anim:

 

 

cos myslel - když k nim nebudeš mít žlutou 458ku, tak jsou k ničemu...

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak nějak. Nosil jsem chrono Ferrari několik dní a pokud k nim nemáš to "správný" auto, je to nic moc. Rozhodně jsou to dle mého soudu spíš designové hodinky. Když jsem potom na ruku vrátil svoje opravdické PAMy, byl ten pocit o poznání lepší. :smile_anim:

 

 

cos myslel - když k nim nebudeš mít žlutou 458ku, tak jsou k ničemu...

:D

post-19918-058411200 1351166747.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je taky neco jineho zluty a cerny cifr. Takhle, jak pises, na me pusobi ten cerny, zluty mi nic nerika.

 

Negativni reakce podle me zpusobuje i to logo. Kdyby tam misto toho byl treba jen cerveny cifr a Ferrari konik na dynku, mozna by se to vazne prodavalo lip. Takhle to muze na radu lidi pusobit jako smuk z fanshopu.

 

Ale jak rikam, soudim jen z obrazku...

 

 

ten černý se mi taky libí více... ale mít k tomu to správný auto, je to pak o něčem jiném

:rolleyes:

s názorem na logo musím souhlasit

post-19918-034541800 1351167149.jpg

post-19918-036509500 1351167150.jpg

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cos myslel - když k nim nebudeš mít žlutou 458ku, tak jsou k ničemu...

:D

Jsem si fakt řipadal, jako když mám na ruce cibule z tržnice. A Ferrari si kvůli hodinkám asi nikdo kupovat nebudeme...ehmm. Že? :happybday: Na to, abych měl v garáži auto kterým nejezdím, mi přece stačí aristokratický Jaguar XKR... :crying_anim02: Ale po pravdě, hodinky Jaguar na mě působí daleko odpudivěji. Myslím, že v kabriu i v Land Roverech mi moje PAM, Glycine nebo Tritony každej odpustí. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si fakt řipadal, jako když mám na ruce cibule z tržnice. A Ferrari si kvůli hodinkám asi nikdo kupovat nebudeme...ehmm. Že? :happybday: Na to, abych měl v garáži auto kterým nejezdím, mi přece stačí aristokratický Jaguar XKR... :crying_anim02: Ale po pravdě, hodinky Jaguar na mě působí daleko odpudivěji. Myslím, že v kabriu i v Land Roverech mi moje PAM, Glycine nebo Tritony každej odpustí. :smile_anim:

 

edit:

faaakt? jsem myslel, že si tady všichni kupují káry k hodinkám ...

(vtipe vylez!)

:D

 

 

pravdu díš...

:smile_anim:

 

ale nebýt toho loga, jsou to podle mého docela povedená limitka

(např. narozdíl od těch šíleností u Hublotu)

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

faaakt? jsem myslel, že si tady všichni kupují káry k hodinkám ...<br />(vtipe vylez!) <br />:D <br />

 

Ono to s tema hodinkama k autu je vubec takovy osidny. Kdybych si mel koupit ke svemu, musely by to byt tyhle... takze diky, nechci :lol:

 

SNA749.jpg

Upraveno uživatelem Tower Of Power
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...