Přejít na obsah

PRIM sport III a IV fotografie, popisy, vychytávky, zvlášnosti, atd.


Doporučené příspěvky

Prodam ledvinu značka tu špatnou. Kdybych se zbavil tý dobrý tak mi budou hodinky od Seniora k ničemu. Špatnou zase nikdo chtit nebude. Sakra to je prekérní situace. No nic. Budu šetřit a kdyby nááááhodou na to došlo,že by to Senior začal rozprodávat tak to snad nepropásnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že na prodej :-D myslím, že strašák bude prodávat pravou nohu a další uživatelé pustí taky nějaký orgán. :-D :-D :-D

Proč nohu?  Většinu z toho co bych chtěl  tak nějak mám, těch pár věcí co mi chybí už tak nějak ani nesháním, chodí to postupně samo... nejsem v křeči :smoke:

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci serte prosím na debaty o nemocích a prodávání hodinek.

Senior bude dobrej a ukáže nám další parádičky !

 

Hele a máte někdo něco takového v hodinkách Prim Sport III ???

Je to regulerní číselník do Prim Sport III, akorát jsou indexy ve zlatém rámečku a  kolem je stupnice, indexy svítí a jsou zpracované tak, že mi to přijde na PRIM nadstandart.

To samé bez indexů a bez stupnice samo, že mám. :-)

post-965-0-40589700-1451474213_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci serte prosím na debaty o nemocích a prodávání hodinek.

Senior bude dobrej a ukáže nám další parádičky !

 

Hele a máte někdo něco takového v hodinkách Prim Sport III ???

Je to regulerní číselník do Prim Sport III, akorát jsou indexy ve zlatém rámečku a  kolem je stupnice, indexy svítí a jsou zpracované tak, že mi to přijde na PRIM nadstandart.

To samé bez indexů a bez stupnice samo, že mám. :-)

Zajímavé!

Jsem zvědavý na názory odborníků...     :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé!

Jsem zvědavý na názory odborníků...     :eek:

No popravdě jsem čekal, že mi k tomu (A)nebo někdo z kovaných (S) něco řekne, ale buď jich tolik nebylo a mám neosazené jediné dva a nebo mi něco uniklo a je to naprosto běžná věc i když stále trochu doufám, že to tak není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravdě jsem čekal, že mi k tomu (A)nebo někdo z kovaných (S) něco řekne, ale buď jich tolik nebylo a mám neosazené jediné dva a nebo mi něco uniklo a je to naprosto běžná věc i když stále trochu doufám, že to tak není.

 

Je to zajímavé ale jeden místní člen mi před nedávnem ukazovat celý balík těchto ciferníků, odhadem cca 50 ks a měl to prý od starých zaměstnanců Eltonu ...jestli si to dobře pamatuji. Naživo jsou zajímavé a moc pěkné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám hodinky s obdobným cifrem, jenom tam nejsou ty kulaté indexy, všechny jsou stejné, doba porevoluční

ed: stupnici taky nemám

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Hele a máte někdo něco takového v hodinkách Prim Sport III ???

Je to regulerní číselník do Prim Sport III, akorát jsou indexy ve zlatém rámečku a  kolem je stupnice, indexy svítí a jsou zpracované tak, že mi to přijde na PRIM nadstandart.

To samé bez indexů a bez stupnice samo, že mám. :-)

 

Mám podobný číselník se zlacenými reliéfními indexy vykrytými svítící barvou. Hodinky Prim Sport 3 Quartz bicolor s tímto číselníkem jsou dokonce uvedené v dobovém katalogu pod typovým číslem 38.246.8.4.4.2, viz. foto. Jedná se o nejhůře zmapovatelné období výroby před koncem starého Eltonu ve 2. pol. 90. let.

post-21576-0-82007500-1451754154_thumb.jpg

post-21576-0-02374200-1451754162_thumb.jpg

post-21576-0-53117500-1451754168_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Toto vypadá jako verze stejného modelu PS3 Q s klasickým plochým číselníkem, zelené indexy, zlacené ručky asi nejsou vykryté svítící vrstvou. Fotka je slabá, takže bez držení hodinek v ruce těžko říct.

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Hele a máte někdo něco takového v hodinkách Prim Sport III ???

Je to regulerní číselník do Prim Sport III, akorát jsou indexy ve zlatém rámečku a  kolem je stupnice, indexy svítí a jsou zpracované tak, že mi to přijde na PRIM nadstandart.

To samé bez indexů a bez stupnice samo, že mám. :-)

 

Náhoda tomu chtěla a ke tvému reliéfnímu číselníku se stupnicí se našly i celé reálné bicolor hodinky.

post-21576-0-73723600-1451828286_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhoda tomu chtěla a ke tvému reliéfnímu číselníku se stupnicí se našly i celé reálné bicolor hodinky.

Mám po radosti. Myslel jsem si bůh ví co nemám ! A nemám to tak vypadá!

No i když moc jich asi nebude,když nikdo krom Tebe nezareagoval. :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že ještě taky třeba sloužej u původních majitelů...

Nekaž mi kamaráde radost. Já si fakt v první chvíli myslel že mám něco Top a ne jen tak něco.

No zase to není Prim Sport 2 v tisíci kusových sériích . Dle mého chabého rozumu se téhle nádhery dělalo jen pár kusů ( obrazně )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...