Přejít na obsah

PRIM sport III a IV fotografie, popisy, vychytávky, zvlášnosti, atd.


Doporučené příspěvky

Ano toto pouzdro je mosazné,dělalo se více typů,se zeleným ciferníkem a se zaměřovačem.Je v tom kal.64  /69 bez automatové nástavby/.

Zde http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/32044-jak%C3%A9-primky-m%C3%A1te-pr%C3%A1v%C4%9B-na-ruce/page-251&do=findComment&comment=1283380

A zde http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/13191-sb%C3%ADr%C3%A1te-n%C4%9Bkdo-primky/page-36

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

V Accutronově katalogu jsou i PSIII s kalibrem 69 a šroubovacím dýnkem - označení 69 665 8 a 69 666 8.

 

post-9970-0-75943800-1436858241_thumb.jpg  post-9970-0-13730300-1436858251_thumb.jpg

 

Máte je vůbec někdo?

Zatím se mi do ruky dostala jen varianta se zaklapávacím dýnkem (69 642 8 a 69 643 8), možná jsem měl jen smůlu, jde mi o to, jestli to v katalogu nebyl jen kus co se nedostal k prodeji na pulty.

Accutronovi se omlouvám za použití jeho fotek, ale nemohu teď z technických fotit svoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já nevim. Už jsem asi starej...

Hele, do ledna to prostě musíš vydržet. Přijedu, sedneme s Manťákem, nikdo nebude mít žádné PRIMky, nikdo o nich nebude mluvit, bude totální klid. Ta Seiko, co budeme mít na pazouře ti fakt srdce z hrudi nevyrvou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi Honza Manta zapomněl jak se doposud logoval. Nebo se mýlím?

 

Mýlíš.

 

 

Já nevim. Už jsem asi starej...

 

 

Hele, do ledna to prostě musíš vydržet. Přijedu, sedneme s Manťákem, nikdo nebude mít žádné PRIMky, nikdo o nich nebude mluvit, bude totální klid. Ta Seiko, co budeme mít na pazouře ti fakt srdce z hrudi nevyrvou :)

 

Přesněé! Jinak Strášo tebe zklamu - ty želvičky jsem našel asi pět minut po návratu. :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...