Přejít na obsah

Garmin Fenix


jhonzatko

Doporučené příspěvky

jo zkoušel mám to na 100 % a ve dne bez rozsvícení mi to pořád připadá mdlý jinak když se rozsvítí tak to je super svit

Zajímavé. Já to na 100% rozhodně nemám (nevím kolik, podívám se až budu u F3), ale připadá mi to v pohodě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jo zkoušel mám to na 100 % a ve dne bez rozsvícení mi to pořád připadá mdlý jinak když se rozsvítí tak to je super svit

Je to tak, bohužel, je rozdíl mezi skvěle vypadjícími produktovými fotkami a realitou. Bez podsvícení je nějaký chronografový vzhled poměrně nepoužitelný. Pětky mají být lepší a trvale podsvícené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak už jsem to vyřešil stáhnul jsem si pár nových vzhledů a když si je upravím v aplikaci tak se na to dá koukat i bez podsvícení. Jenom chlapi otázečku pokud to dobře chápu tak jestli mám backround color bílí tak to bude žrát víc baterii nebo ne? a ještě jedna nevíte jak nastavit trénink v posilovně nějakou apku od garminu co jsem stáhnul z třetích stran tak nezaznamenává aktivity do garmin connect? Díky

Upraveno uživatelem yerab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si myslím, že tu aktivitu to zaznamená pouze pokud trvá déle než 10 min.(IQ ) a to intezivní pokud tedy nezapneš ručně . a silová aktivita je normálně ve výběru aktivit , tedy alespoň já ji tam mám, nic neinstaluji a do connectu se zaznamenává

Upraveno uživatelem ferrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koukám na fcb Garmin Forum to co stahují jsou beta verze. V Čechách je to slabý ale dej do google Garmin Fenix beta firmware a něco najdeš nikdy jsem s beta verzi neměl problém a jde se vrátit zpět. Jen si za zálohu výkony a trasy když budes chtit downgrade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Lama dotaz, je nutné kalibrovat krok nebo lze věřit nastavení Garminu?

Na Novy rok o slepici krok. Nevim, asi bych to neresil. Ja lital doma s metrem, kalibroval, ale empirickym zkoumanim jsem zjisti, ze kdyz potrebuju srat, delam kroky kratsi, kdyz se pekne rozejdu v marsi, delam je delsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdy jsem nekalibroval a jednou jsem zkusmo udělal rukou pár pohybu jako při chůzi a seděl jsem na prde... v kanclu a taky mi to kroky zaznamenalo ale v průměru se i po kanclu nachodí něco kolem 4-6t. kroků. Takže asi tak :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já krok měřil nic na tom není a vychází mi délka kroku 80 cm tak jsem to nastavil a super, jestli někdy dělám delší a někdy kratší tak to mi nevadí raději mám když mám rezervu a napíše mi to že jsem ušel méně než opačně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...