Přejít na obsah

Vintage divers ...


M@chino

Doporučené příspěvky

Nějakou dobu jsem neměl nic, čím bych sem přispěl. Konečně se zadařilo! A i když to jsou takové otloukánky, které toho mají už dost za sebou, tak mě moc baví. Bude třeba drobnější kosmetika a sklo, jinak je to v pohodě (na věk a historii). Hlavně mě bere svítící luneta, tu by povinně měly fasovat všechny diversky !! A divím se, že plno dnešních modelů má lunetu bez lumi.

 

Omega seamaster 120, ref. 166.088.

 

post-27970-0-57682500-1444159276_thumb.jpg

post-27970-0-85775700-1444159277_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakou dobu jsem neměl nic, čím bych sem přispěl. Konečně se zadařilo! A i když to jsou takové otloukánky, které toho mají už dost za sebou, tak mě moc baví. Bude třeba drobnější kosmetika a sklo, jinak je to v pohodě (na věk a historii). Hlavně mě bere svítící luneta, tu by povinně měly fasovat všechny diversky !! A divím se, že plno dnešních modelů má lunetu bez lumi.

 

Omega seamaster 120, ref. 166.088.

 

attachicon.gifsea5.jpg

attachicon.gifsea6.jpg

opravdu moc pěknej kousek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Hmmm ... jen na Aukru mizí týdně minimálně jedny vintage diver ... a tady nic ... to jdou rovnou na eBay??? Možná existuje mlčící člen ... pak to musí být zajímavá zabírka ...

 

A taky tě dostávávají ceny, za kterou na Aukru mizí? Mě to hlava nebere..... když vidím, že různé Lucerny s EB 8800 atd. v odřeném, chromovaném pouzdře a prodávají se kolem 1500,- 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...