Přejít na obsah

Lange 31


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

promin stezoval melo byt v uvozovkach :-); ale myslim to vazne zkus nam neco nabidnout, myslim, ze ti utrhneme ruce, takze vlastne nam to muzes nabidnout jenom jednou

No konečně je tady kýžený okamžik trhání rukou. :lol: Tak já nabízím případným zájemcům (chachá) výrobu zakázkového stroje náramkových hodinek s třicetidenní rezervou a ukazatelem, případně dalšími specifikacemi, za poloviční cenu Langeho nebo podobných, samozřejmě s doživotní zárukou. Doba dodání bude cca 6 až 12 měsíců od složení zálohy . Můžete začít trhat. :lol:

Beru. Je to možné na fakturu? :-)

Na fakturu je to možné. Na fakturu je totiž možné všechno. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus se podivat na timezone do sekce nezavisleho hodinarstvi, je tam sposta malych firmicek s produkci nekolik desitek kusu rocne, vlastni kalibry, silene ceny a dlooouuhe poradniky zajemcu :-)

 

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...o=2136312&rid=0 - jak se kupuji hodinky :-)

 

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...=0&rev=&reveal=

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...=0&rev=&reveal=

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...=0&rev=&reveal=

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...=0&rev=&reveal=

 

a nebo jak se kupuji hodinky :-)

Podívejte se hned na první odkaz , sedmý obrázek. Na ciferníku je 5 šroubků a drážky běží každá jinam . Je to drobnost , ale vzhledu hodinek by to prospělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, ale pokud máš nějakou představu, dej obrázek nebo něco. Kterej typ a tak. Já to tak moc nesleduju.

lange 1815 ve zlatě

Nemohl bys to napsat celou větou ? Mám se dohadovat že něco na ten způsob bys chtěl ? Nebo co ?

Chvíli jsem si připadal jako zpátky ve škole :(

Nicméně, byla to narážka na možnost vyrobit za 4500 ? (půlka ceny vyobrazených lange) zlaté hodinky s vlastním strojkem.

A ano, něco na ten způsob bych chtěl ;) ale kdo to bude platiti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z této diskuze je krásně vidět že ono není problém v Čechách vyrobit i takto krásné kousky jako Lange 31:-)

No, nebudu říkat že to není problém. Problém to je. Ten by se ale dal řešit. Ale hlavní věc je, že tu na ně není kupec. (Když pominem případy, kdy dám někomu něco zadarmo z reklamních důvodů) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lange 1815 ve zlatě

Nemohl bys to napsat celou větou ? Mám se dohadovat že něco na ten způsob bys chtěl ? Nebo co ?

Chvíli jsem si připadal jako zpátky ve škole :(

Nicméně, byla to narážka na možnost vyrobit za 4500 ? (půlka ceny vyobrazených lange) zlaté hodinky s vlastním strojkem.

A ano, něco na ten způsob bych chtěl ;) ale kdo to bude platiti?

No, jestli myslíš že jako třeba já, tak to sorry, né že bych nechtěl, ale na to fakt nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D Pánové, to je síla, tohle vlákno, promiňte. Pravděpodobně dobře víte, že u mechana to strojní vybavení a některé jeho kousky rozvěšené po stěnách vypadají velmi podobně, jako to na těch obrázcích evropských nezávislých hodinářů (odmyslím-li si nepořádek a fotogenické úsměvy) , takže nelze pochybovat o tom, že mechano to zvládne. Kdo to nezvládne zaplatit, jsme bohužel MY. Proto ho zaplavujeme místo zlatých soliterů čištěním starých lemanií a primek. Opakuji, BOHUŽEL. Já jsem pro změnu, a co vy?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D Pánové, to je síla, tohle vlákno, promiňte. Pravděpodobně dobře víte, že u mechana to strojní vybavení a některé jeho kousky rozvěšené po stěnách vypadají velmi podobně, jako to na těch obrázcích evropských nezávislých hodinářů (odmyslím-li si nepořádek a fotogenické úsměvy) , takže nelze pochybovat o tom, že mechano to zvládne. Kdo to nezvládne zaplatit, jsme bohužel MY. Proto ho zaplavujeme místo zlatých soliterů čištěním starých lemanií a primek.  Opakuji, BOHUŽEL. Já jsem pro změnu, a co vy?

Plně souhlasím. Krásně řečeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z této diskuze je krásně vidět že ono není problém v Čechách vyrobit i takto krásné kousky jako Lange 31:-)

No, nebudu říkat že to není problém. Problém to je. Ten by se ale dal řešit. Ale hlavní věc je, že tu na ně není kupec. (Když pominem případy, kdy dám někomu něco zadarmo z reklamních důvodů) :lol:

Měl jsem na mysli technickou stránku věci. Co se týče té obchodní, tak jsem poslal mail s pár postřehy:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohl bys to napsat celou větou ? Mám se dohadovat že něco na ten způsob bys chtěl ? Nebo co ?

Chvíli jsem si připadal jako zpátky ve škole :(

Nicméně, byla to narážka na možnost vyrobit za 4500 ? (půlka ceny vyobrazených lange) zlaté hodinky s vlastním strojkem.

A ano, něco na ten způsob bych chtěl ;) ale kdo to bude platiti?

No, jestli myslíš že jako třeba já, tak to sorry, né že bych nechtěl, ale na to fakt nemám.

takže je nebo není reálné za tu cenu vyrobit něco jako uvedený lange?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvíli jsem si připadal jako zpátky ve škole :(

Nicméně, byla to narážka na možnost vyrobit za 4500 ? (půlka ceny vyobrazených lange) zlaté hodinky s vlastním strojkem.

A ano, něco na ten způsob bych chtěl ;) ale kdo to bude platiti?

No, jestli myslíš že jako třeba já, tak to sorry, né že bych nechtěl, ale na to fakt nemám.

takže je nebo není reálné za tu cenu vyrobit něco jako uvedený lange?

Ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem mile překvapen.. jdu si pořídit prasátko a střádat korunky

No konečně.....

 

Milý zákazníku, dovolujeme si upozornit, že na naše výrobky je možno získat finanční prostředky také pomocí bankovních ústavů, výhrami v loteriích, americkou hypotékou na dům (domy) nebo případnou banditní činností okolo cest. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...