Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

http://www.flickr.co...157629512081672

 

Vyjel jsem si s tim pred hodinkou chvilku po parku u baraku a byla to parada, to dynamko krasne sviti a to kolo jezdi jako dabel ...

 

To je bomba, normálně jsem si vzpoměl na hvízdání dynama a kolísáni světel podle rychlosti jízdy, chjo.

Ať Ti do dobře šlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je super...já dal včera lehkých 43km na pohodu spojených z koupáním. Ale Afričane, máš to pořád nějaký čistý Posted Image

 

Jo, jo, krásné dny, bral bych takovej celý rok :smile_anim: Jinak stále ještě meju a blejskám, pokud mám nějákou voňavku, tak mi ta péče vždycky tak půl roku vydrží :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já su takové vůl že sem nechtěl fulla :suicide_anim:

teda vlastně byl jsem, protože teď jsem nadšený jak děcko :clap:

těch 100/110 mm vpředu/vzadu po správném nastavení tlaků/sagu ... jedna báseň

akorát furt mám v hlavě brouka, který brblá "měl sis vzít ten rám 52cm a ne tento 49cm"

nechcete někdo funglovku? že bych si obratem koupil větší? dělám si pr... vlastně ani ne :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já su takové vůl že sem nechtěl fulla :suicide_anim: JJ, TO JÁ TVRDÍM POŘÁD a všem :)

teda vlastně byl jsem, protože teď jsem nadšený jak děcko :clap:

těch 100/110 mm vpředu/vzadu po správném nastavení tlaků/sagu ... jedna báseň

akorát furt mám v hlavě brouka, který brblá "měl sis vzít ten rám 52cm a ne tento 49cm"

nechcete někdo funglovku? že bych si obratem koupil větší? dělám si pr... vlastně ani ne :eek: - jak tak vidím tvoji fotku kola, taks měls no...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taks mels co??

 

P.S. a přitom podle výpočtu v katalogu Haibike (délka nohy od rozkroku krát koeficient) vychází rám úplně přesně 49cm

ten hardtail předtím měl o 15 mm delší horní rámovou trubku, ale možná byl fakt zbytečně dlouhej....

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, krásné dny, bral bych takovej celý rok :smile_anim: Jinak stále ještě meju a blejskám, pokud mám nějákou voňavku, tak mi ta péče vždycky tak půl roku vydrží :D

 

je fakt, že o funglovku se člověk nějakej ten čas stará, ale pak na to začíná pomalu kadit. Já teď taky vyměnil plno částí na svojí Meridce a zatím si toho taky vážím a opečovávám....Posted Image Snad mi to dlouho vydrží. Jinak mě štve, že dneska počasí na bajka nic moc....projížďku budu muset odložit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taks mels co??

 

P.S. a přitom podle výpočtu v katalogu Haibike (délka nohy od rozkroku krát koeficient) vychází rám úplně přesně 49cm

ten hardtail předtím měl o 15 mm delší horní rámovou trubku, ale možná byl fakt zbytečně dlouhej....

 

Koupit větší. Nevím co říká výpočet a jak se na kole cítíš. Každopádně tohle kolo má být dlouhý a vidím mraky podložek pod forbecem a sedlovku vytaženou víc než 30cm...

 

Ale možná jsi někde na rozhraní velikostí, takže třeba těžko vybírat. Tohle je pravé kouzlo kamenného obchodu a testovacích kol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...