Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

jj to já chápu,jen by mě zajímalo jak je to s výjezdy a pak max na rovině...jestli toto je cajk

co vím pár lidí mělo u toho tyto dva problémy,buď to nedali do kopce nebo na rychlost to bylo málo

Výjezdy jsou vpohodě, oproti 3tácu nevidím žádný rozdíl. Kousek za barákem mám asi 30m kopec, kde je trochu problém vybalancovat podkluz zadního kola a zvedání předního. Převodově žádnej rozdíl, 29ka se vybalaccuje trochu líp. Max rychlost při šlapání ještě nevím, ale už jsem osadil tachometr, tak to vyzkouším.

Já mám tác 32 zubů, ale jde vyměnit za 34, to by mělo zvýšit rychlost po rovině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc pělný ta sicna :notworthy: jen mám obavy že se ti ta pumpa nevleze na kolo :D 

Dneska mam velkou radost. Konecne je kolo komplet - dorazilo sedlo a objimka:) A jeste jsem si koupil novou dilenskou pumpicku. Stara se po 11ti letech poroucela.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výjezdy jsou vpohodě, oproti 3tácu nevidím žádný rozdíl. Kousek za barákem mám asi 30m kopec, kde je trochu problém vybalancovat podkluz zadního kola a zvedání předního. Převodově žádnej rozdíl, 29ka se vybalaccuje trochu líp. Max rychlost při šlapání ještě nevím, ale už jsem osadil tachometr, tak to vyzkouším.

Já mám tác 32 zubů, ale jde vyměnit za 34, to by mělo zvýšit rychlost po rovině.

40 Zubu zahaknuzy za silnickou rovinka 48km :-) a slo by jeste vic :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mam velkou radost. Konecne je kolo komplet - dorazilo sedlo a objimka:) A jeste jsem si koupil novou dilenskou pumpicku. Stara se po 11ti letech poroucela.

tl

obchodnik-o3: ma pravdu s NO by to bylo mnohem lepsi  :) Ale jinak hezky sedlo...

 

Jinak vcera jsem si prudnul nocni vyjizdku.... Ono na tech odrazkach opravdu neco bude :0)))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, tak me dnes pri vyjizdce probehly hlavou takove dva napady...

 

A) Je tu natostrap, trikt aji.s logem Chron., co si takhle nechat udelat dress, nebo cely komplet na kolo a poradne zareprezentovat ...

 

B) co udelat takovy jednodenni *srazek* vyjizdku :0)

 

Co rikate ??? :0)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gusto pekne. Skoda, ze nemas fotku kola na rozhledne a jak pak frcis ty schody dolu:) Na treti fotce jsem myslel, ze si zlutaka rosekal na kousky, az kdyz jsem to zvetsil tak jsem si vsiml, ze sou to pampelicky. Mas to pekny.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...