Přejít na obsah

Zase ta Monstra


karel hb

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Chronopetr napsal:

To jsou ty z inzerce? Ten Brushie tam měl dvoje Drakuly. Ale to spíš vypadá, že na ten starší inzerát zapomněl a hodil to tam znovu. Stejně jako zapomněl zamčít ten nový po prodeji hodinek tobě, ne?

Vypadá to tak. Já reagoval na ten inzerát, kde byly dvoje, jedny nový tučňáci a Draculy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Jiří Sedlák napsal:

Já dlouho než jsem se odhodlal. A chyba to rozhodně nebyla, přijdou mi ze všech Seiko diverů tý základní řady nejpohodlnější.

2. generace je základní řada? Já jen pro orientaci. Je fakt, že když jsem je kupoval před několika lety, stály méně než půlku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lacifer napsal:

Souhlas 👍, Drákuly jsou prostě boží, a docela mě překvapilo jak dlouho se v tý inzerci válely, 🍻

Jsem to tak prostě nemohl nechat...

 

před 1 hodinou, lucid napsal:

2. generace je základní řada? Já jen pro orientaci. Je fakt, že když jsem je kupoval před několika lety, stály méně než půlku.

Já beru jako základ všechno s 4R, dřive 7S, to jsou řada SKX, Monstra, Želvy Samuraje. Třetí generace Monster měla 6R, ale budiž, je to jen jedna ze 4 generaci. 

Suma už jsou výš, i cenově, Shogun, MM 200, 63MAS ještě o kousek výš. 

Plnotučný MM ve všech verzích, to už je jiná liga.

Tuňáky to je kapitola sama pro sebe, od základu, až po šílenosti jako Emperor.

Takže základ hlavně podle základního  automatu 7S a 4R. Soláry sem tahat nebudu. 

By mě zajímalo jak si stála třetí generace Monster cenově ve srovnání s ostatními Basic divery, když se prodávala. Případně s druhou a čtvrtou generací. Jako kolik si řekli navíc za 6R15. Ve stejným pouzdře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, Jiří Sedlák napsal:

By mě zajímalo jak si stála třetí generace Monster cenově ve srovnání s ostatními Basic divery, když se prodávala. Případně s druhou a čtvrtou generací. Jako kolik si řekli navíc za 6R15. Ve stejným pouzdře.

Jak který model, nicméně oproti 2. generaci byla 3. generace Monster cca dvakrát dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnání s tehdejší cenou želv nebo samurajů by asi bylo ještě relevantnejší, protože monstra by určitě zdražily mezigeneračně i bez 6R. A srovnání 3. a 4. generace by bylo zajímavé, s downgradem zpět na 4R.

Jestli někdo tyhle informace máte, můžete je sem prosím dát?

Věřím tomu, že jsou tu jedinci s plnou kabelu i s účtenkama.

Moje byly prodaný nové 2018 za cca 11k, přesně se můžu podívat ráno, krabici mám nahoře a tam se teď spí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, lucid napsal:

2. generace je základní řada? Já jen pro orientaci. Je fakt, že když jsem je kupoval před několika lety, stály méně než půlku.

Drákuly už jsou v kategorii investiční hodinky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Díky. X krát jsem je chtěl, x krát jsem si je zavrhl kvůli pvd, kyklopovi. A teď je měl chlapík v Německu na eBay za pěknou cenu a to už jsem neustál. 😀 Ta guma byla součástí prodeje. Kde kupoval, nevím. Na pouzdře, kde byla je název "Strapxpro". 🤷‍♂️

20240722_123711.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monstra nejsou rozměrově velké hodinky. Robustně spíš jen působí asi kvůli šířce a tvaru té masivní lunety. A pokud by pvd měly vypadat menší, bylo by to pro mě jen dobře. Zatím, jak už to po nákupu bývá, u mě převládá nadšení. Těch videí a fotek jsem zkouknul dost, ale realita je jiná, a v tomto případě jednoznačně pozitivní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...