Přejít na obsah

IWC Aquatimer 2000


Doporučené příspěvky

Tak jako v březnu u mne proběhla Panerai mánie, v květnu se uchytila mánie IWC.

Začalo to 30. dubna, kdy jsem od zdejšího váženého člena zakoupil na zkoušku IWC Portuguese chrono.

Tyto zde dostatečně představil jejich původní majitel, takže jsem novým focením neobtěžoval ani sebe ani vás.

Každopádně mě značka dostatečně oslovila na to, abych se jal v IWC pátrání pokračovat.

Zde je tedy první, de facto druhý výsledek.

Za mě absolutní nadšení. Asi jedny z nejpohodlnějších a nejvšestranějších hodinek co jsem kdy měl. A pár jsem už jich fakt měl.

Co mne mrzí je fakt, že neumím stejně jako přímo u IWC vyfotit desítky podob, které tyto hodinky v různých úhlech pohledu mají.

post-2301-0-20717200-1368862549_thumb.jpg

post-2301-0-39317700-1368862558_thumb.jpg

post-2301-0-14519900-1368862573_thumb.jpg

post-2301-0-65535900-1368862583_thumb.jpg

post-2301-0-78113000-1368862595_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MaxT-opet skvela volba.Co Rolex,ten te nebere?

No así musím dospět či co. Původně jsem vlastně jel pro Suby abych zjistil, proč je všichni tak opěvují.

Opět jsem si je dal na ruku a opět jsem zjistil, že to alespoń zatím nechápu. Namísto Subů jsem dovezl 2x IWC. :lol2:

No a vzhledem k tomu, že až mě přejde IWC, dal jsem si za úkol zjistit proč je zde tak úžasná značka jako Glashutte original takřka ignorována, čeká mě k Rolexu ještě dlouhá cesta.

Navíc jsem zjistil, že mě na tom všem snad nejvíce baví shánění a hledání konkrétních typů. V momentě kdy už je mám, tak nějak mě přestávají zajímat.

Nejlepší na tom je pro mě ta prvotní touha vlastnit je. Nakonec ne nadarmo se v jedné písničce zpívá, že touha je cesta i cíl.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přiznám, že nás to Honzo napadlo, protože máme hodně společného. Musíme zapátrat v historii našich rodin :) .

Zároveň ale podotýkám, že Pam jsem nevěrný pouze jedním kusem IWC.

No, jak tě tak znám, tipoval bych to pouze na dočasný stav. No a ta krásná retro Portofina jsou v rodině, ne? Takže to už jsou 2 ks. Zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem byl na toulkach, tak jsem si je u Dusaka zkousel, jsou opravdu paradni..

Zeptam se akorat na jednu vec.. Prislo mi, ze velikost lunety zbytecne ubira velikosti ciferniku, ktery mi prijde proste maly.. Jak to citis Ty?

No myslím, že už z logiky věci vyplývá důvod velikosti lunety. Toto jsou potápěčské hodinky. A jak to cítím, jsem myslím už popsal. Skvěle!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...