Přejít na obsah

Prim Aeskulap


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když jsem nedávno pročítal vlákno Prokop & Brož, kde se řeší hodinky Fr.Kupka, tak mne napadlo vytvořit nějaké hezké balení a přidat do něho kámen ze zdi IKEMu, jehož pravost by osvědčoval certifikát podepsaný  profesorem Pirkem   :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadní je, že ten tzv. "had na holi" není had, ale červ. Takže rozviklaný jazyk ne, prosím. 

 

Ty teorie jsou dvě, jedna říká, že je to had a jedna červ (vlasovec). Podle mne je zásadní, že to logo by mělo korespondovat s logem používaným Eltonem ať už na původních hodinkách a nebo na moderní reedici. Jestli je ten návrh ciferníku na začátku vlákna konečná verze, tak by dýnko mělo vypadat asi takto

 

post-14724-0-01726000-1369900645_thumb.jpg

 

podle původního ciferníku pak takto

 

post-14724-0-20751500-1369900681_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to jedno. Dulezite je, dle me, aby ta "vobluda" korespondovala s cifernikem na druhe strane hodinek... :smile_anim:

Přesně tak, já myslím, že to už pořeší Elton, jak jsem již uváděl, nejsem grafik a ty návrhy jsem dělal na koleně jen pro představu, co by mělo dýnko obsahovat a jak by to ASI mělo být rozložené, neřešil jsem tedy ani konkrétního hada (červa) a ani font.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna teorie o lékařském znaku je ta co popisuje rybíz. Druhá, novější teorie ohledně symbolu tvrdí, že se jedná o parazita vlasovce medinského, který se právě pomocí dřívka, na které jej ošetřující lékař namotává dostává z těla ven.

Nevím jak nová ta teorie je, ale já s tím přesvědčením žiji již témě padesát let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová není, pouze historicky novější, to je ale asi jedno, tady bych se být zůčastněnými rozhodoval podle estetiky a toho, aby gravírování pak bylo ve výsledku hezké :smile_anim:  Projektu fandím a jsem zvědavý na výsledek. :thumbsup_anim:

Já to vidím stejně- důležité je aby ciferník a dýnko korespondovaly a to se myslím dá nechat na Eltonu- udělají znak stejný jako na ciferníku. Bude to tak ok?

 

Vítám poslední dvojici účastníků :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, z meho pohledu je to zmensenina me dvoumetrove anakondy, kterou mam mezi nohama, jen na zobrazeni chybi ty gejziry vseho mozneho, co ze sebe tak casto chrli....Na uzofku ani zizalu me neukecate. A kdyz se na to dynko podivam, tak chci, aby mi to mou ehm...pychu pripominalo. Na doktorinu me nenachytate, s aeskulapama na ruce vzdy budu merit tep v dobe pred a po orgasmu, stejne na tom nic jineho zajimaveho neni, tak se alespon zabavim. Prubezne vykony a vysledky budu  zverejnovat zde. Kdo se ke me prida. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, z meho pohledu je to zmensenina me dvoumetrove anakondy, kterou mam mezi nohama, jen na zobrazeni chybi ty gejziry vseho mozneho, co ze sebe tak casto chrli....Na uzofku ani zizalu me neukecate. A kdyz se na to dynko podivam, tak chci, aby mi to mou ehm...pychu pripominalo. Na doktorinu me nenachytate, s aeskulapama na ruce vzdy budu merit tep v dobe pred a po orgasmu, stejne na tom nic jineho zajimaveho neni, tak se alespon zabavim. Prubezne vykony a vysledky budu  zverejnovat zde. Kdo se ke me prida. 

 

Dobrá, tak ještě jeden návrh na Tvoje výslovné přání, ale už prosím žádné "Customizice", to bych to mohl předělávat stále dokola...

 

post-14724-0-29866600-1369992605_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...