Jump to content

Recommended Posts

Ze su Breitling Blackbird na pocest SR-71 som vedel a mal som ich, no ze existuju i tieto paradne Bally, som zistil az dnes 🙂

https://www.helveti.eu/ball-engineer-hydrocarbon-aerogmt-42-mm-cosc-sled-driver-limited-edition-dg2018c-s17c-bk

Specialne venovane Brianovi Shulovi, ktoreho nazyvali Sled Driver.

F.

• 2 weeks later...

Sel stesti velmi naproti. V tomhle pocasi prelet Alp? Posledni vyska 10000ft na standardu by mu stacila. Ale jestli nemel IFR vybaveni a dostal se do podminek IMC, nebo mel IFR vybaveni a nemel vycvik… kazdopadne ja bych si let v zime pres alpy hodne rozmyslel i v mnohem lepsim pocasi. To nemohlo o moc lip dopadnout.

45ac4ebee7c0f5804eab0c0badf78b44.jpg

Snimek z webky pred polednem.

No, musím se přiznat, že už moc nelítám, ale v létě jsem s Cessnou 210 "tak trochu hledal" v Alpách letiště, které znám jako vlastní boty. VFR.V jednu chvíli jsem musel hooodně probírat paměť, jak vypadají profily okolních kopců.

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
V 25. 12. 2023 v 1:20, F.B. napsal:

Dobrý příběh díky. Jen mám trošku (historicky je to i zmiňované) s počtem sestřelů amerických střelců bombardéru. Nicměně samozřejmě hluboká úcta k odvaze těchto lidí.

• 3 weeks later...

Tak knizka dorazila. Drzali ju na poste/cle - ci co ta ******* mafia je vlastne zac, cez mesiac. Ale aspon ze dorazila, lebo v mailoch sa mi vyhrazali, ako ju daju znicit 😫

“Vdaka bohu” za sluzby statu.

F.

IMG_2365.jpeg

IMG_2366.jpeg

před 43 minutami, lafr napsal:

Ta vypadá parádně. Dej potom prosím vědět, jestli ten obsah za to stojí. Díky.

Urcite. Prechadzajuce veci od autora som cital, a vzdy to bola parada. Ledva som to prelistoval zatial, neviem sa dockat, ked sa tomu budem moct povenovat.

F.