Honzin23 Odesláno 15. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 15. ledna 2025 V 12. 1. 2025 v 1:17, chief napsal: Dneska reset s rodinou na zámku Kačina. Takový menší Versailles na procházku Nějakým zázrakem se ve sněhové vánici udělal asi na hodinu slot s pěkným počasím. Low Temp-LCD badass s sebou Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Super, škoda že jsou tak velké
Honzin23 Odesláno 15. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 15. ledna 2025 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Honzin23 Odesláno 15. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 15. ledna 2025 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
t2 Odesláno 15. ledna 2025 Autor Nahlásit Odesláno 15. ledna 2025 Erka se ke mě nedostaly, tak aspoň dneska tyto: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 4
Dafit Odesláno 16. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 16. ledna 2025 Univerzální Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
t.p Odesláno 16. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 16. ledna 2025 před 18 hodinami, t2 napsal: Erka se ke mě nedostaly, tak aspoň dneska tyto: Na fb ve skupině nosíme hodinky je chce někdo flipnout za šestku.
Kristian.nov Odesláno 17. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2025 Ale limitka to není ne? Časem by měly zase být, nebo?
Ondraj Odesláno 17. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2025 (upraveno) GWG-B1000 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 17. ledna 2025 uživatelem Ondraj
chief Odesláno 17. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2025 On 1/15/2025 at 4:00 PM, Honzin23 said: Super, škoda že jsou tak velké G-Shocky nejsou nikdy velké 1
chief Odesláno 17. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2025 Emergency Series Geeez podruhé Low-Temp LCD Ten High-brightness double LED (Super Illuminator) je dobrej lampión https://gshock.casio.com/intl/products/master-of-g/emergency-colors/ Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Ondraj Odesláno 17. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2025 (upraveno) před 24 minutami, chief napsal: G-Shocky nejsou nikdy velké Ale stále zmenšují a proti některým starším vypadají jak dámské Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 17. ledna 2025 uživatelem Ondraj 1 1
Ondraj Odesláno 17. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2025 (upraveno) . Upraveno 17. ledna 2025 uživatelem Ondraj
chief Odesláno 17. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2025 7 hours ago, Ondraj said: Ale stále zmenšují a proti některým starším vypadají jak dámské To zas ne I ty novy kompaktnejsi B1000 Mudmastery jsou porad badass Ale taky preferuju tu prvni generaci.
Ondraj Odesláno 18. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2025 S první generací mám jen jeden problém. Mám zápěstí 22 cm a spona mi vychází na kraj, což nesnáším. Takže to u hodinek řeším tak, že pásek otočím a pak to vychází na střed. Jenže u 1. gen to nejde, pásek je pro každou stranu jiný. Další už nevýhoda je oproti 2 a 3 hůře čitelný displej. Jinak mám na 1. gen třeba náhradní kabátek a vnitřní kroužek za pár kaček a hodinky jsou asi nezničitelné, ten plast vydrží snad vše. 2. gen nosím hodně a překvapilo mě, jak je časté nošení na nich taky málo vidět, ale na 2 a 3 si člověk za rozumné peníze už nic nevymění.
Ondraj Odesláno 18. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2025 (upraveno) MTG-B2000 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 18. ledna 2025 uživatelem Ondraj 1 1
Honzin23 Odesláno 18. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2025 V 17. 1. 2025 v 15:55, chief napsal: G-Shocky nejsou nikdy velké To by jsi musel vidět moji ručku
t.p Odesláno 18. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2025 Odpoledne na procházce s dětma. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
chief Odesláno 18. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2025 Dneska na výletě s rodinou a Maharishi B1k Kdo pozná kde, je f. rockstar Malá nápověda, prej se tu něco těžilo Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
t2 Odesláno 18. ledna 2025 Autor Nahlásit Odesláno 18. ledna 2025 V 17. 1. 2025 v 11:38, Kristian.nov napsal: Ale limitka to není ne? Časem by měly zase být, nebo? Jo proto jsem zmeškal start. No, buď budou nebo nebudou.
M-72 Odesláno 18. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2025 Vysočina. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 2
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se