Přejít na obsah

Sraz DSPBCh


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mooooc se to podařilo, náš spolek DSPBCH se zvolna transormuje do DDSPCH  :notworthy: 

Dále jsme si ověřili otevřenost spolku k 6% menšině /vše nejlepší snoubencům :lol2: / a báječně si pokecali a pochutnali na tabáčku, ať už v dýmce, nebo v doutníku.

Super společnost dámo a pánové, děkuji a rád vás uvidím na výročním srazu :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to ste prosim mali v tych dymkach ? to obcas  bola aroma jak v kostole   :lol2:

 

keby som vedel ze vyjde taka celkom podarena zahradka vzal by som si nieco lepsie,  ale v noci pred som naspal tak styri hodky , rano som zaspal  tak som sahol do  nudzoveho humidoru  a Perdomo Champagne churchill  jako nie je zle ale ku koncu uz dost nudi, pretoze moc velky vyvoj tam nie je  a ku koncu uz je to aj vecsinou priama tabakova zalezitost ...

 

inac  vyborne bolo , skoda ze Gabriel tak rychlo zdrhol, ani som sa nedozvedel kde to presne na tej sluzobke bol a nejake lepsie fotky neukazal :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

mal som sice vyhradeny cas od Tatarky a musel som pit iba caj, ale akcia ako vzdy super....

Robert mi dal moje oblubene Figurado a mal som z neho vyborny zazitok

Dakujem!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to ste prosim mali v tych dymkach ? to obcas  bola aroma jak v kostole   :lol2:

 

Já Ti dám .. "ako v kostole" .... :bangin:   (nápověda: odpočívám v sobotu) Měli jsme tam latakiové směsi. U mne konkrétně to byl nesmírně kulantní Artisan Blend od Ashtonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Ti dám .. "ako v kostole" .... :bangin:   (nápověda: odpočívám v sobotu) Měli jsme tam latakiové směsi. U mne konkrétně to byl nesmírně kulantní Artisan Blend od Ashtonu.

Provokuje, mám mu dát BAN? Jinak tedy u mě bez latakie, čistá Virginie :). A zapoměl si na dva Cidery Berte. JInak ano, bylo to skvělé, děkuji zůčastněným :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Provokuje, mám mu dát BAN? Jinak tedy u mě bez latakie, čistá Virginie :). A zapoměl si na dva Cidery Berte. JInak ano, bylo to skvělé, děkuji zůčastněným :)

 

Já bych mu BAN nedával, zkrátka kromě již zmíněné 6-ti procentní menšiny bude muset počítat i s námi, kteří si myslí, že Matouš, Marek, Lukáš a Jan jsou plagiátoři :-) Jinak tedy opravuji počty na 6 piv a 2 Cidery. I tak jsem to docela po ránu cítil. Ranní sprcha musela být o něco studenější a delší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som neveriaci Tomas,  ale  tu aromu si este pametam z davnych cias ked farar s tym chodil kristakrizom a pohupoval s tym v ruke ..a este ma tak napadlo ze podobny smrad  :lol2:  manzelka pali na vianoce   - taky trojuholnik uz ani neviem jak sa to vola   :lol2:  :lol2:  :lol2:    tedka mi mozte dat   :banned:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...