Přejít na obsah

Sraz DSPBCh


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4,1tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Doufám, že mě Kamil podpoří, v rámci hledání vhodné restaurace bych navrhoval zkusit Potrefenou Husu (jídlo pití ucházející, kuřáckou část mají, doutníky jsem si všiml prodávají, cenově tak přiměřeně).

 

Tak pro případné další plánování možno přidat do výběru.

 

A.

 

P.S. Kamile, Zdeněk tam vychválil svíčkovou jako nejlepší v Praze ;-)

Návštěvník Kamil
Odesláno

Já myslel, že se tam nekouří. Jeden čas jsme tam chodili na obědy celkem pravidelně. A o svíčkové to tvrdil i můj tchán, když přijel po deseti letech na výlet do matičky. Rozhodně jsem tam nikdy nezažil jídlo, co by mě vyloženě zklamalo. Dobrý nápad!

Odesláno

Kouří se tam určitě, humidorů s doutníky jsem si všiml při odchodu a není problém se zeptat při rezervaci, jak by se dívali na bandu x chlapů s hladem, žízní a doutníkem v hubě :)

 

Obsluha byla příjemná, vidím to pozitivně!

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...