Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vážení chronomagoři,

 

dostali jsme požehnání na trička a proto si vám dovoluji nabídnout následující:

rička s motivy Igen, Sport II, Diplomat, TV Automatic, Orlík. Jedná se kvalitní 100% bavlněná trička s vysokou gramáží. Jelikož se jedná o malosériovou výrobu, jsou motivy realizovány pomocí nažehlovacích fólií, řezaných na plotru. Následně jsou jednotlivé vrstvy ručně rovnány a nažehlovány na tričko. Díky tomu jsou trička o něco dražší, ale zase umožňují použít kovově lesklých fólií, což u sítotisku nelze realizovat. Trička jsou nabízeny pouze v rámci tohoto fóra a nikde jinde nebudou k dispozici.

 

======================================================================================================================

 

O T R I Č K Á C H

- Na přední straně trička je motiv hodinek o velikosti 14 cm, na zádech pak logo Chronomagu (zdarma) - na přání lze vypustit.

Na výběr máte několik barevných variant, ale můžete si zvolit vlastní barvu trička - dle barvy trička se mění barva ciferníku (ale to jste si asi všimli :-). Barvu si vyberte na stránkách výrobce a při objednávce mi sdělte číslo barvy. http://adler.info/CZ/CZ/eshop/tricka_tricka/unisex_unisex/fuchsiova_43//tricko-heavy-200_110/

- Dále si můžete zvolit, zda pouzdro, ručky a další kovové součásti hodinek mají být realizovány pomocí lesklé či matné fólie či v případě stříbrné barvy nahradit šedou. K dispozici je lesklá stříbrná (viz realizace), matná stříbrná, lesklá zlatá a matná zlatá.

 

======================================================================================================================

 

C E N Y

Barevné tričko 600 Kč / Černé tričko 500 Kč

Poštovné a balné: 75 Kč

 

======================================================================================================================

 

O B J E D N Á V K Y

Objednávky posílejte do SZ formou: Jméno, adresa, motiv, barva trička, velikost, množství, logo Chronomag ano či ne (bez udání automaticky ano), definici fólie (bez udání automaticky lesk). Na každé SZ se budu snažit co nejdříve odpovědět a rekapitulovat objednávku.

Peníze prosím poslat předem na účet, který pošlu v odpovědi na SZ. Termín dodání 7-10 dní od připsání částky (účet kontroluji prakticky denně, případně stačí napsat SZ, že byla platba odeslána). Občas může dojít k posunu termínu dodání - budu ovšem včas informovat.

 

======================================================================================================================

 

Prohlašuji, že návrhy jsou moje práce.

Doufám, že vás nabídka zaujme a počet propagátorů značky Prim vzroste.

 

Budu se těšit na vaše objednávky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jelikož se to řeže na plotru, je problém s menšími linkami. Logo by mohlo být malé minimálně cca 75x22 mm. Vedle hodinek bych ho nedával, když tak na rukáv.

 

S tím se váže další věc, kterou jsem zapomněl uvést. Z výše uvedeného důvodu je většinou z cifrů vynecháno ČSSR či Czechoslovakia. Už nápis s počtem kamenů je na hraně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

======================================================================================================================

 

Prohlašuji, že návrhy jsou moje práce a ceny jsou nastaveny tak, aby pokryly náklady na výrobu. Vydělávám si jinak :-)

Doufám, že vás nabídka zaujme a počet propagátorů značky Prim vzroste.

 

 

Ceny trika + polep vyřezaný na plotru a nažehlený + poštovné = cca 700!!??

Tvé tvrzení, že si tím nechceš vydělat je hloupost!!

Bylo by fér snížit cenu, nebo smazat výše uvedenou větu !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny trika + polep vyřezaný na plotru a nažehlený + poštovné = cca 700!!??

Tvé tvrzení, že si tím nechceš vydělat je hloupost!!

Bylo by fér snížit cenu, nebo smazat výše uvedenou větu !!

 

Tak takhle ne. Pokud mi nevěříte, nemusíte nic objednávat a udělat si svá trika. Já se nikomu nevnucuju. Pravda, dostal jsem cenu z tiskárny, kde to nechávám dělat a zaokrouhlil ji (asi se nebudete divit, že nahoru). Poštovné jsem počítal dle kalkulátoru na stránkách České pošty s tím, že jsem nehledal kolik přesně stojí bublinková obálka a nechal si nějakého fóra. Vyřizovat vaše SZ a na poštu s tím budu chodit sám ve svém volném čase. Přiznávám, že na základě těchto propočtů mi vychází asi dvacet korun "výdělku". Neplevelte prosím toto téma flamem o cenách. Svá rozhořčení mi pište do SZ - věřte, že se budu snažit všem odpovědět.

 

Pokud mi někdo poradí, jak editovat první příspěvek, větu smažu, ať už nikoho nedráždím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nebudem sa vôbec čudovať, keď ani toto milé úsilie, ktoré by urobilo určite radosť XY kusom z miestnych chronomagorov - neskončí úspechom.

 

Samozrejme, držím paste...no i nedávno tu narazil podobný nápada instanta.

 

Takže pevné nervy chlape, a len tých správnych ľudí  :cheers:

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dadame, pokračuj prosím dále. Komu se to zdá drahé nebo nefér, má jednu nádhernou svobodnou možnost. Nekupovat.

F.B. má pravdu, jeden pokus o pěkné trika tady nedávno ztroskotal, tenkrát to bylo na spekulacích o autorských právech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří vyjádřili přání na modifikaci na Elton Sport. Tady je:

 

post-18166-0-31044200-1374182152_thumb.jpg

 

Už jsme v tiskárně řešili, že je škoda, že není nažehlovací fosforekující barva... ;-)

 

EDIT: Upravil jsem barvu indexů na lunetě. Dle originálu by měly být stříbrné.

Upraveno uživatelem dadama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...