Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Menší velikost bohužel nejde. Větší možná je - maximum cca 30 cm. I když si osobně myslím, že středová kompozice je v tomto případě v pohodě, umístím ti ho případně kamkoliv (klidně i zevnitř :-)

Minimální velikost loga je cca 70x22 mm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jelikož se to řeže na plotru, je problém s menšími linkami. Logo by mohlo být malé minimálně cca 75x22 mm. Vedle hodinek bych ho nedával, když tak na rukáv.

 

S tím se váže další věc, kterou jsem zapomněl uvést. Z výše uvedeného důvodu je většinou z cifrů vynecháno ČSSR či Czechoslovakia. Už nápis s počtem kamenů je na hraně.

 

To je divné...

Řežu na plotteru šablony na ciferníky ke kuchyňkám a není problém vyřezat čáru 0,3 mm tlustou, případně tečku 0,5x0,5 mm... Co máte za plotter?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divné...

Řežu na plotteru šablony na ciferníky ke kuchyňkám a není problém vyřezat čáru 0,3 mm tlustou, případně tečku 0,5x0,5 mm... Co máte za plotter?

Problém nejspíš nebude v plotteru, ale v nažehlovací folii... 

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prischera bingo!

 

Ano, limit je 1-0,7 mm, ale může se stát, že už je s tím problém. Nažehlovací fólie jsou totiž dosti měkké a pod nožem plotteru se ohýbají a hrnou. Když se řeže fólie na klasický polep, může se jít na slabší linku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prischera bingo!

 

Ano, limit je 1-0,7 mm, ale může se stát, že už je s tím problém. Nažehlovací fólie jsou totiž dosti měkké a pod nožem plotteru se ohýbají a hrnou. Když se řeže fólie na klasický polep, může se jít na slabší linku.

Aha...

Mně to přišlo hned divné... Proto jsem se ptal...

Dík za vysvětlení!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že na záda by se nejlépe hodilo pravdivé :) chronOmagor.  Možná by to vrchnost i schválila.

 

Jinak fakt OK - bezva nabídka, popřemejšlím, díky. Vzhledem k tomu, že jde o náramkové hodinky, považuji technicky minimální velikost za podmínku :D  Centrování je OK, přecijen na srdci by to bylo už trochu moc, ale to se dá upravit, ne?

 

Jen na tom klíďo vydělávej a komerčně lži, máš-li to shůry posvěceno ( prim i chronomag)   :D :D

 

Když ti pošlu fotku nebo jpg výjkres limitky prim - uděláš mi z toho triko přesně k hodinkám ?? Jsem individualista :D

 

Ještě na vysvětlenou - nažehlovací folie - to je takové to lesklé, co se s triček po vyprání loupe ??

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to budeš prát naruby na 40° a žehlit taky na ruby, tak to vydrží hodně dlouho. Mám doma trička dělaná touto technologií starší pěti let a pořád vypadají dobře (na rozdíl ode mne ;-) Viděl jsem sice teď nedávno kamaráda, kterému jsem dělal tričko jeho kapely a už vypadalo hrozně, ale dle jeho slov ho prakticky nesundavá... ;-) Nenabízel bych něco, co není vyzkoušené. Ostatní SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupila som 

 

Děkuji za pochvalu, ovšem je divné, že první trička budu teprve posílat... Hezká a ne drahá trička mají zde: http://www.threadless.com/

kupila som si tričká s "hodinkovým" zvorom :D tak som to myslela :D a dakujem za stranku a typ... :D ja si väčšinou davam robiť tričká tu- http://www.shirtinator.cz/ - navrhnem čo chcem - tak som aj prišla k svojim "hodinkovým" trikám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...