Přejít na obsah

Patek Philippe nebo Burberry?


MaxT

Doporučené příspěvky

No Burberry jsem na ruce nikdy neměl. Zato včera jsem měl na chvíli na ruce tyto PP. 

Vážení kolegové, nasaďte a pak pochopíte jak vypadají pohodlné hodinky. Podotýkám, že jsem je naživo porovnával s ikonou, tedy Daytonama.

A výsledek? To prostě srovnávat snad ani nelze. PP je úplně jiná galaxie.

Ještě poměrově lepší foto pro srovnání

post-2301-0-90680400-1378310646_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MaxT: Daytona je ikona pohodlných hodinek?  :eek:

Myslím ikona hodinek jako takových. Což Rolex nepochybně jsou a nemýlím li se, nebo pokud jsem nebyl mylně informován tak Daytony v oceli jsou nejžádanější, či jedny z nejžádanějších hodinek na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím ikona hodinek jako takových. Což Rolex nepochybně jsou a nemýlím li se, nebo pokud jsem nebyl mylně informován tak Daytony v oceli jsou nejžádanější, či jedny z nejžádanějších hodinek na světě.

Ikonou jsou bezesporu - nejžádanější Rolády taky.

 

Nicméně to platí o VW Golf taky, nebo ne? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle případě si za tu nepatrnou rozdílnost v pohodlnosti musíme pěkně připlatit,takže ta pohodlnost se rozumí tak nějak sama sebou ruku v ruce úplně jiných aspektů.Také si nemyslím,že by pepé šel do nějakých drobnomyších sporů,to už by muselo jít o víc,než o pouhé přiblížení se disainem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No osobne je mi celkem jedno pujde li PP do sporu s Burberry nebo s OSN. Vzhledem k diskusi na tema AP vs Tommy H. mne jen napadlo, ze zde se jedna o totez. Rozhodne bych to nevidel jako pouhe se priblizeni designu. Kdyby z toho neudelali kockopes tim, ze pridali srouby ala AP, pouzdro by bylo vice nez priblizne.

To Frantik: zrovna zitra si na ruku nejake Calatravy nejspise dam, ale i kdyby staly polovic toho co akvace, vratim je zpet. Pokud hodinky nemaji WR 100 a vice tak me nezajimaji.

Na hodinky mam mozna mylny, ale vcelku jasne vyhraneny nazor a Calatravy jdou zcela mimo me.

Obdivuju otce Langeho i jeho syny, presto u obdivu skonci a nejde zde o cenu.

Asi oba uzname, ze Lambo bude prima auto a ani toto si urcite nikdy nekoupim. A ani tady nejde o to kolik stoji. Proste se me to netyka.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je peknej infringement:)

No take bych myslel, ale evidentne co clovek to nazor.

Docela mne na tom bavi to, jak se zde, na chronoforu nazira na postaveni firem. Jakoze big PP nema zapotrebi dohadovat se s nonamem typu Burberry. Sice jsem nevidel danove priznani ani jedne z firem, ale myslim, ze PP se o prijmech Burberry ani nesni.

Stejne tak AP vs Tommy H. Treba jsem hlupak, ale myslim ze by bylo v silach Tommy H koupit si AP i PP pohodlne dohromady.

A pak tedy maji li AP i PP design pouzdra patentovan, proc do toho nejit.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah jinej,nožičky pouzdra jiný,ochrana korunky jiná,korunka-jiná,šrouby-nešrouby,cifr-jinej,datumka-jiná,pouzdro vidíme jen z vrchní strany,ručičky jiný,i když je to jako celek podobný,pořád je to jen přiblížení disainu.Rolex by se užaloval a daleko oprávněněji.Třeba Davosa,to je obšleh sakum prásk.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maxi, ja myslim, ze rada konzevativnejsich spolecnosti nejde do sporu predevsim proto, ze je to negativni publicita (a to si myslim i o sporech z porusovani IP rights). Rekl bych, ze to bude pripad i PP nebo AP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tah jinej,nožičky pouzdra jiný,ochrana korunky jiná,korunka-jiná,šrouby-nešrouby,cifr-jinej,datumka-jiná,pouzdro vidíme jen z vrchní strany,ručičky jiný,i když je to jako celek podobný,pořád je to jen přiblížení disainu.Rolex by se užaloval a daleko oprávněněji.

Posledni prispevek z me strany na toto tema: pro lepsi vysvetleni pouziju nize uvedenou podobnost AP vs Tommy H.

Rekneme ze jsem mlady slusne vydelavajici clovek, ktery se vcelku pravdepodobne obleka mimo jine i u Tommyho. Vidim tam hezke modni hodinky tak si je koupim. Za par let jdu do vyssich pozic a dojdu k nazoru, ci je mi naznaceno, ze je potreba si poridit hodinky prestizni znacky protoze .... Jdu do luxusniho hodinarstvi a nemaje poneti o hodinarskych labelech dojdu k vitrine AP. A co si nejspise reknu? Tyhle urcite ne, to je napodobenina Tommyho. Ver, ze pokud nejsi fanda, Tommy H je pro tebe 100 x vice nez nejake AP.

A z toho duvodu si myslim, ze by si to nemeli nechat libit. Tommy a Burberry jsou sakra giganti aby museli toto delat. Jiste, tezko vymyslet znovu kolo. Ale toto je vice nez moc. Nakonec o par vlaken nize jsou hodinky dalsiho modniho giganta Ralpha L. a je videt ze to jde i bez vykradani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni prispevek z me strany na toto tema: pro lepsi vysvetleni pouziju nize uvedenou podobnost AP vs Tommy H.

Rekneme ze jsem mlady slusne vydelavajici clovek, ktery se vcelku pravdepodobne obleka mimo jine i u Tommyho. Vidim tam hezke modni hodinky tak si je koupim. Za par let jdu do vyssich pozic a dojdu k nazoru, ci je mi naznaceno, ze je potreba si poridit hodinky prestizni znacky protoze .... Jdu do luxusniho hodinarstvi a nemaje poneti o hodinarskych labelech dojdu k vitrine AP. A co si nejspise reknu? Tyhle urcite ne, to je napodobenina Tommyho. Ver, ze pokud nejsi fanda, Tommy H je pro tebe 100 x vice nez nejake AP.

A z toho duvodu si myslim, ze by si to nemeli nechat libit. Tommy a Burberry jsou sakra giganti aby museli toto delat. Jiste, tezko vymyslet znovu kolo. Ale toto je vice nez moc. Nakonec o par vlaken nize jsou hodinky dalsiho modniho giganta Ralpha L. a je videt ze to jde i bez vykradani.

A mezi tím ten mladej člověk čumí do stropu a v hlavě mu vybuchujou barevný trojúhelníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A co si nejspise reknu? Tyhle urcite ne, to je napodobenina Tommyho. Ver, ze pokud nejsi fanda, Tommy H je pro tebe 100 x vice nez nejake AP.

 

Tomu sám nevěříš,bude to právě naopak,cena,luxus a značka Tě přesvědčí,že tu kopii jsi měl právě do tedˇ na ruce.Ten člověk,kterýho popisuješ,by nikdy nemohl do vyšších pozic s tímhle pohledem na svět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, Franta Mrazek je uz mrtvej a Jimbič už hodinky ma:))

 

Tomu sám nevěříš,bude to právě naopak,cena,luxus a značka Tě přesvědčí,že tu kopii jsi měl právě do tedˇ na ruce.Ten člověk,kterýho popisuješ,by nikdy nemohl do vyšších pozic s tímhle pohledem na svět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...