Přejít na obsah

Sashatorovy pokusy


Doporučené příspěvky

Jěště mi to nedá,pořád se spousta z nás,včetně mně, honí za všelijakejma potápkama a přitom funkci,kterou vládne tento úžasný kousek, by jsme využili daleko víc ,než 3000m WR.

Přesně, nedávno jsem nad tím přemýšlel a WR 100m mi k tomu mýmu splývání stejně stačí a tak začínám čím dál více přicházet na chuť spíše technologickým vychytávkám...zrovna antimagnetický kalibr je docela i praktický- naštěstí teda zatím nenavštěvuji nějak často nemocnici, v elektrárně taky nepracuju, ale člověk občas hodinky někam bezmyšlenkovitě položí (třeba ne reprák- vlastní zkušenost) a už může být problém...tyhle můžu položit i na magnet  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já to taky tak nějak předpokládám- ne že by se mi kyklop a ručka vyloženě nelíbily, jen si k nim pořád hledám tu cestičku a myslím, že jsem tak v polovině, ještě půl rok a budu shánět keramický Suby  :D

 

Pod to se podepisuji ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo, takova fajnovost. Celkom ma tvoja volba prevkapila. Mame myslim velmi podobny vkus co sa tyka hodin, ale do RLX vhupnut cez takyto nie uplne mainstreamovy model...

Ja ( a myslim aj vacsina) som zacal preflaknutymi Submy...a asi aj skoncil.

 

kazdopadne krasne hodinky..uprimne blahozelam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sašo, příteli, ještě jednou gratuluji k nádherným hodinkám, krásně nafoceno. Jednou, až zestárnu a uklidním se, umím si tyhle představit jako TY jediné na denní nošení a ke všem příležitostem. Zatím jsem, ale ještě junák a baví mě spíše ty exoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, opět mnohokrát děkuji a nebojte, fotky budou, ale teď není moc času. Ale jak se říká- kdo si počká, ten se dočká :-D

 

 

nafoceno s velkým citem a smyslem pro detail ... dokonce tak, že k nim nebylo potřeba dál nic psát ... 

pár lidí si je podle mně koupí díky Tobě a Tvým fotkám ...

poklona ... užij si je

Pokud tomu tak bude, tak by fotky splnily svůj účel a já budu jenom rád, když se tu vytvoří Milgauss klan ;-)

Noooo, takova fajnovost. Celkom ma tvoja volba prevkapila. Mame myslim velmi podobny vkus co sa tyka hodin, ale do RLX vhupnut cez takyto nie uplne mainstreamovy model...

Ja ( a myslim aj vacsina) som zacal preflaknutymi Submy...a asi aj skoncil.

 

kazdopadne krasne hodinky..uprimne blahozelam

Mně se ten vkus postupem času (a pobytem zde na fóru) mění, pořád miluji klasické diversky ale stejně mezi vysněnými nefigurují, sám nevím proč je tomu tak. Jak už jsem psal, čím dál více oceňuji různé technické vychytávky a proto mám teď období Milgu, Ingu apod.

Sašo, příteli, ještě jednou gratuluji k nádherným hodinkám, krásně nafoceno. Jednou, až zestárnu a uklidním se, umím si tyhle představit jako TY jediné na denní nošení a ke všem příležitostem. Zatím jsem, ale ještě junák a baví mě spíše ty exoty.

Vláďo, děkuji. Myslím, že jednou u nějakých podobných zakotvíš, ale je pravda, že tvůj postupný chronovývoj velice rád sleduji, tak by bylo škoda už najít ty definitivní, tipuji tě tak ještě na tři čtyři kousky a pak to přijde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, milgaussy byly moje prvni rolexy - rozumej, prodal jsem Becka SOH, Omega AT, Maurice Lacroix federer edition a Steinhart pilotky gold a koupil na ebay milgaussy. byly fantasticky, vydrzely me realtivne dlouho, rybacku v Rakousku, koupacku na kanarech, atd, ale nakonec sem nevydrzel bez datumovky. Easy-link je supr ficura, o tom neni pochyb. takze gratuluju k vyberu, podle me jsi udelal velice dobre..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...