Přejít na obsah

Luxury replicas


Lukáš

Doporučené příspěvky

Ale jde, jen o to jak to rozeznat.  Mnoho lidí také píše,že fake nemusí.

No to já kopie strašně žeru. Vždycky si vezmu jedny falešné Rolexy a s tvrďáckým výrazem je dávám na odiv celému okolí. Občas, třeba v tramvaji, na ně jen tak ležérně pohlédnu, ale nezapomenu při tom sepnout všechny svaly na ruce a jen tak pokývu hlavou, jak jsem v pohodě. Když není zima, tak si beru síťované tričko bez rukávu a to se pak na mé šlachovité ruce nemůžou spolucestující vynadívat. To vše proto, aby jejich pohled nakonec spočinul na mých fešných replikách Rolexů. V těch chvílích se cítím jako bůh a občas se přistihnu, že mi jde nos hodně nahoru. A ještě jsem nezmínil moji partu kamarádíčků, ve které jsem díky těm hodinkám boss. Ostatní se totiž zmůžou maximálně na kopie Breitlingů, IWC-ček a podobných značek, které laická veřejnost nezná (víš, že 9 z 10 lidí na světě zná značku Rolex?), a tak nemůžou machrovat. Takže jsem pro své okolí hrozně kůůůl, jak my fešáci říkáme. Holt, ta replika mi změnila život od základů. Vůbec mně neštve, že z ní občas upadne luneta nebo že do nich musím občas nacpat novou baterku. Takové detaily mně prostě nemůžou rozhodit, když mi všichni okolo zobou z ruky. Takže tady na tomhle fóru vystupuju jen inkognito, jak mně nezajímají všechny ty originální hodinky, ale ve skutečnosti tady hledám stejné typose jako jsem já, abych se dozvěděl další způsoby, jak využívat možností, které ty repliky nabízejí. Paráda....

 

Takže mi, prosím, tuhle diskusi neruš. Děkuji. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Kamil
Našel jsem docela podrobné povídání o napodobeninách Breitling

Tak jsem to poctivě pročetl a připadá mi, že některé výrazy a slovní spojení na těch stránkách jsou nápadně podobné jiným slovům a větám, použitým v některých diskuzích na Chronomagu. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si myslím, že jakýsi "návod, jak rychle poznat 90% replik na první pohled" by tady vzniknout mohl. Přece jen ty nejjasnější atributy lze shrnout do několika vět a věřím, že spousta lidí je tu nezná.. Co založit moderovaný thread, kde by moderátor nechával pouze praktické rady? V předem dohodnutém formátu, aby se v tom snadno orientovalo? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Kamil
to je jednoduchy panerai fake poznas podle sire korunky - takze prvni a treti

Joooo jinak u tech Panerai je to tak ze ani jedny nejsou original ale vsechny tri fotky sou fake. :-)

:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze ne; panerai bych si asi nekoupil a pokud ano pouze u obchodnika s plnym servisem :-); zajimavejsi je spis nakup pres internet - mam takovy vysneny kousek "TUDOR submariner square index and hands" z 80´let a komunikoval jsem s typkem ze spanelska dobra cena -700 EUR, ale v hodinkach byl strojek, ktery by tam byt nemel a cislo serie bylo taky divny - prolezl jsem cely internet ( a dva fake jsem tam nasel popsany) a fotky nechal posoudit u rolexu - vysledek : MOHL by to byt fake, bohuzel na fotkach nebyla cast mezi nozkami kde by se cislo dalo precist a samozrejme ten clovek nechtel hodinky otvirat takze fotka strojku taky nebyla k dispozici - pres tuto nejistotu jsem je nekoupil, bohuzel jich je cim dal tim min k mani; no nic mene zajimave je, ze lze koupit fake vintage hodinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Brrrrrr!

Nejsem odbornik na Rolexy, ale vcera jsem videl prisernou repliku. Casti ktere maji byt zlate byly "osoupane az na ocel" a bylo to videt na kilometry daleko. Chlapek co je mel na ruce mel na cele napsano "NEMAM NA TO" a jeste smlouval slevu kdyz kupoval zbozi za par babek

 

Ne teda ze smlouvani je spatne, mam jednoho pravidelneho zakaznika co smlouva vzdycky (dela to spis ze sportu) a koupil si za ty roky ode me zbozi v radu desitek tisic eur. Ale ma na ruce pravy Omegy koupeny kde jinde nez v Geneve (dela pro Nestle).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechtel jsem zakladat novy tema, protoze tu uz jedno je, ale ja nevim kde...bylo to neco o tom, ze jsme podle cnn svycarsko...myslim, ze si toho vsimli uz i lide za velkou zdi, ze bychom mohli delat kvalitni hodinky, bohuzel, prim to neni ;)

 

http://www.overstock.com/cgi-bin/d2.cgi?PA...&PROD_ID=877763

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

zdravim vsetkych,

 

stale sa diskutuje o fejkoch a zatial som stale cital iba to iste a to viac menej subjektivne pocity.

mna by celkom zaujimalo, ako by to bolo keby sme tym cinanom dali do ruky kvalitne materialy a kvalitne pristroje, ze co by z toho vzniklo.. ?

plagiatorstvo nepodporujem, len sa zamyslam nad tym, ze ked dneska citam o kadejakych "dokonalych" replikach, tak ako je mozne ze ich dokazu vyrobit za zlomok ceny? co keby pouzili identicke materialy ako swiss made vyrobcovia? sikovnost tym cinanom asi nikto nemoze upriet.. teraz nejde o to, ci dokazu vyrobit dokonale repliky, ale skor o to ze preco su originaly take drahe? chapem ze vela robia naklady na image a reklamu a na drahych svajciarskych zamestancov, ale az tolko? este by ma zaujimalo aka je marza pre predajcov prestiznych hodiniek ako breitling, omega atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsetkych,

 

stale sa diskutuje o fejkoch a zatial som stale cital iba to iste a to viac menej subjektivne pocity.

mna by celkom zaujimalo, ako by to bolo keby sme tym cinanom dali do ruky kvalitne materialy a kvalitne pristroje, ze co by z toho vzniklo.. ?

plagiatorstvo nepodporujem, len sa zamyslam nad tym, ze ked dneska citam o kadejakych "dokonalych" replikach, tak ako je mozne ze ich dokazu vyrobit za zlomok ceny? co keby pouzili identicke materialy ako swiss made vyrobcovia? sikovnost tym cinanom asi nikto nemoze upriet.. teraz nejde o to, ci dokazu vyrobit dokonale repliky, ale skor o to ze preco su originaly take drahe? chapem ze vela robia naklady na image a reklamu a na drahych svajciarskych zamestancov, ale az tolko? este by ma zaujimalo aka je marza pre predajcov prestiznych hodiniek ako breitling, omega atd..

drobnost k zamyšlení: čtvrtina zaměstnanců Omegy pracuje v "quality control"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mna by celkom zaujimalo, ako by to bolo keby sme tym cinanom dali do ruky kvalitne materialy a kvalitne pristroje, ze co by z toho vzniklo.. ?

 

Zase by z toho vzniknul jenom fake. :lol:

 

Myslim, ze Cinani jeste nedorostli tomu, aby udelali hodinky, ktere by byly originalni. Ono to neni jen o kvalitnich pristrojich, ale o invenci. Videl nekdo nekdy originalni cinsky auto? Ne, jen ukradeny evropsky design.

 

plagiatorstvo nepodporujem, len sa zamyslam nad tym, ze ked dneska citam o kadejakych "dokonalych" replikach, tak ako je mozne ze ich dokazu vyrobit za zlomok ceny?

 

Neplati vyvoj novych technologii. Neinvestuji do drahych pristroju. Nedbaji na kontrolu kvality. Nevyrabi v relativne malych seriich. atd...

 

A mozna je to vsechno uplne jinak. Nektere faky vypadaji tak verohodne, ze se clovek musi ptat, jestli s tim snad nema neco spolecneho ta puvodni firma... :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...