Přejít na obsah

KUPEC a jeho fiky


IzTaPa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

ty vole ja som si s nim aj pisal ci nema nieco na predaj popripadde vymenu...otazka znie ale ci to robil naschval a robil si prcu ci a kedy sa nato pride alebo naozaj postoval nadrzovku fejky...hm zvlastne a pritom bol aj v blave na zraze a docela pohodovy chlapik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zraze v BA som ho ja nevidel, ale predaval som mu svoje stajny a tiez mam s nim dobru skusenost, v pohode chlapik! myslim, ze s hodinkami v cenach stovak ? normalne kseftoval ako kazdy, no tie drahe mal len fejky, ktore si nedovolil predat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je tím že tady byl dlouho. když jsem sem přišel já jako nováček a vyfotil breitling for bentley tak napsaly 4 lidi okamžitě že to jsou fejky bez jakýchkoliv náznaků nebo důkazů. jediný měřítko bylo datum registrace. ze 4 co mě napadli se omluvil jediný. kdo kupce vůbec odhalil?  věděl jak fotit. kyklopa neměl nikdy vidět.

 

edit. když tak čtu jehohodnocení tak si možná jen připravoval půdu na prodej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zraze v BA som ho ja nevidel, ale predaval som mu svoje stajny a tiez mam s nim dobru skusenost, v pohode chlapik! myslim, ze s hodinkami v cenach stovak ? normalne kseftoval ako kazdy, no tie drahe mal len fejky, ktore si nedovolil predat...

 

ty jeho stainy mam taky, ale ty asi fiky nebudou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som tu mal tiez skusenost ako novy clen ked som tu vyfotil svoje super avengeri s diamantami a okamzite som bol obvineny ze su to fejky..a ked sa prislo ze niesu nikto sa mi taktiez neospravedlnil...ale to je uz z ineho sudka...

 

ale zaujimalo by ma vyjadrenie samotneho "kupca"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo by dobré vysvětlit neznalým, co je na jednotlivých fotkách v nepořádku?

Za všechny, kteří to stejně jako já minimálně na fotkách nepoznají děkuju těm, kteří to vysvětlí.

 

viz uplne prvni veta v tomto postu:

... kde muzeme postovat kupcovy fiky pro dalsi rozbor mistnich guru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo by dobré vysvětlit neznalým, co je na jednotlivých fotkách v nepořádku?

Za všechny, kteří to stejně jako já minimálně na fotkách nepoznají děkuju těm, kteří to vysvětlí.

k čemu? jsou to fejky tak co. hledat rozdíly je k ničemu, stejně se jejich kvalita furt mění a hlavně výrobců fejků bude taky hodně takže se bude lišit i fejk od fejku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...