Přejít na obsah

Pavouk 40


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, onione - razítko je přesný. Prim bohužel tu svoji slabinu - ošklivé logo - neustále zvýrazňuje- Ale co ty ručky? Není ta hodinová moc krátká? Asi mám mozek šejdrem.

 

Už je vidím s padesátkou!

Musíme ale počkat až si to někdo s padesátkou objedná, aby byly pokryty náklady na úpravu pouzdra pro tu padesátku. wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to cigi: s tím logem to nechápu. Přitom mnoho firem používá několik variant svého loga. Jen zmiňované IWC má několik podob ztvárnění, písma, obsahu toho jak dát světu najevo "tyhle hodinky jsme vyrobili my, IWC" .... Jen Prim stále tvrdošíjně razítkuje hodinky tím samým razítkem kterým označuje faktury... smile.gif smile.gif smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné jsem zvědav jak budou vypadat naživo, většinou je to ještě lepší. Nic vytýkat nebudu, protože je to zase posun nahoru, Důležitá je věta na webu, že upraví cokoliv dle přání, takže každý může mít svůj ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu typuju něco přes devadesát s českým kalibrem, s etou o teset míň. Pokud se mýlím, taky dobře. wink.gif

 

Cigi, není to bohužel chyba fotky. Černá datumovka také souhlas.

To je zajímavá cenová úvaha. Jasně, do českých hodinek patří český strojek, ale nemyslím, že by kalibr 96 byl nějaký velký zázrak. A pod proskleným dýnkem bude vyloženě ošklivý (pokud si jej budoucí majitelé nenechají patřičně ozdobit).

 

Jinak hodinky to jsou krásné. Hlavně v té černé barvě se mi líbí. To je velká paráda.

Ale souhlasím s tím, co zde již zaznělo - logo Prim by mělo být plastické a ručky s indexy stříbrné.

Korunkou si nejsem jist - určitě se s ní bude dobře manipulovat, ale přijde mi až moc moderní. Nějak mi tam nesedí. Navíc bych u automatů snesl korunku klidně i zapuštěnou.

 

I přes drobné výhrady se mi ty hodinky velmi líbí.

Cenu komentovat nebudu, ale je pro mě příliš vysoká (za něco s kalibrem 96). Bohužel sad.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Hezčí by IMHO bylo udělat ty nápisy plasticky a texturu nenarušovat.

To jsi trefil přesně. Já jsem číselník viděl naživo a působí to, když to řeknu diplomaticky, nedotaženě. Nebudu to psát diplomaticky, je to hnusné. U hodinek skoro za sto tisíc, by se něco takového vůbec nemělo vyskytnout! Je tam textura, pak jakoby střih, uříznuto bez jakéhokoliv náznaku přechodu, zbroušení, zarovnání. Prostě nedodělek.

 

A cena? Když odmyslím vybrušované safírové sklo, pořád ještě zbývá hodně peněz, ale nevím za co, při srovnání třeba s Lineou. To, že jsou plastické indexy a textura? To dělají všichni a dělal to i Prim předtím, ale aby to zvedlo cenu na dvojnásobek (srovnávám v rámci současné produkce Eltonu)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že o ceně Primek se tu psát nesmí, ale myslím, že Prim s každým dalším modelem zkouší, jak až vysoko může s cenou jít. Zatím si to může dovolit, protože se vždycky najde někdo, kdo si je koupí. Ale není to povinné a naštěstí je tu i spousta jiných výrobců smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych volil spíše tuto variantu s cal. 74 (Cena: 75 000 Kč s DPH):

 

Ovšem při použití kalibru 50 by zmizelo datum, takže trojka by nebyla ustřižená a odmazání šestky bych také zmenšil, aby mezi vteřinovkou a číslicí byla menší mezera. Tak nějak to začínám vidět. wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...