Přejít na obsah

IGEN NoDate


Doporučené příspěvky

Pánové, kdož limitku povedete. Snad mě za tento dotaz nebudete kamenovat. Mohla by se barva cifru stát příplatkovou výbavou, stejně tak jako luneta. Předsavuju si stejnou konfiguraci. Elton by si k tomu nacenil příplatek za jinou barevnost - byla by třeba jen možnost 1 alternativní barvy (červená), aby se z limitky nestala multicolor slátanina. Vždyť IGENům tak moc slušej barvy. Elton s tím problém mít nebude, nechali by si to zaplatit, jde o to, zdali to zkousnete Vy (sibirnaya, financ...)?

 

Mně se ta limitka moc líbí nebýt fádnosti černého cifru, dle mého tedy.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já se omlouvám, ale nakonec se úplně odhlásím, objevilo se něco mnohem zásadnějšího a musím dát dohromady keš.

 

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

[21]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Kamil
- t.p

- decebal

[5]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

[22]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Kamil
- t.p

- decebal

[5]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

[23]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Kamil
- t.p

- decebal

[5]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

-jovani

[24]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Kamil
- t.p

- decebal

[5]

 

PS. je mozne postnut "finalnu" podobu limitky c. 1.? popis na dynku moze byt aj vlastne zadany?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dva dny tady nejsem a uz nejsem na seznamu-:)

 

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

-jovani

-pictureboy

[25]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Kamil
- t.p

- decebal

[5]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

-jovani

-pictureboy

JZED

[26]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Kamil
- t.p

- decebal

[5]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 66 - tkou by to bylo ideální, snad to půjde. S 68 by to byl takový kočkopes. Nechtělo se mi do té limitky, když nebude červený cifr, ale jak se tady to vlákno furt "válí a intenzivně funí" a já na něj koukám, tak se mi čím dál tím víc chce se tam napsat :). Výdyť přece, kdo by nechtěl IGEN nodate. Zatím se do seznamu nenapíšu, moje duše se však pro IGEN nodate už upsala. Manželka mě doma furt otravuje, kolik stály tyhle a kolik tamty. Toooolik jo, koulí na mě očima, to už sis snad vybral na tenhle rok. Jestli někdy spatří světlo světa tyhle, budu jí říkat, že stáli 3.000. Ona zas bude po žensku argumentovat, že na 3.000 jsou moc hezký. Budu se s nimi muset možná skrývat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 66 - tkou by to bylo ideální, snad to půjde. S 68 by to byl takový kočkopes. Nechtělo se mi do té limitky, když nebude červený cifr, ale jak se tady to vlákno furt "válí a intenzivně funí" a já na něj koukám, tak se mi čím dál tím víc chce se tam napsat :). Výdyť přece, kdo by nechtěl IGEN nodate. Zatím se do seznamu nenapíšu, moje duše se však pro IGEN nodate už upsala. Manželka mě doma furt otravuje, kolik stály tyhle a kolik tamty. Toooolik jo, koulí na mě očima, to už sis snad vybral na tenhle rok. Jestli někdy spatří světlo světa tyhle, budu jí říkat, že stáli 3.000. Ona zas bude po žensku argumentovat, že na 3.000 jsou moc hezký. Budu se s nimi muset možná skrývat...

 

tak si pockej, az je tady nekdo bude tyden po nakupu prodavat. z tohoto mnozstvi (pokud se zrealizuje), bude odpadovost slusna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),

- financ

- Sedlin

- Chosef76

- Jagman

- Lamiczka

- Honza.manta

- Borodov

- sibiran

- Straspol

- Bob123

- warann

- kadakii

- habadej

- plasan

- IzTaPa

- Mirek24

- Bert

- gas

- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

-jovani

-pictureboy

JZED

[26]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.

- Mirek24

- Mila_T

- Kamil

- t.p

- decebal

[5]

uff, hlasim se do cislovany limitky,jestli se jeste vejdu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, Ty víš, jak člověka přesvědčit :). To kerob, doplnil jsem Tě tam, nezkopíroval si se.

 

.........................................................................

 

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

-jovani

-pictureboy

JZED

kerob

Georgeisin

[28]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Kamil
- t.p

- decebal

[5]

Upraveno uživatelem Georgeisin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel na mysli tak 14 kusu, obvykle delame limitky podle roku.

Uz vim natuty, ze to bude z kal. 68. Konstrukcni zmeny pro kal. 66 by znamenaly skoro novy pouzdro. Nesedi vyska strojku, zapadne vic do pouzdra, nepasuje krcek korunky, .....
Pololeskly cifernik s malymi indexy bude pouze pro tuto limitku, pokud by se v budoucnu nasel zajemce o nodate cifernik, zaplati si celou matrici sam a dostane tlusty renovacni indexy.

Safir nebude, zajemcum o safir doporucim sledovat prodejni vlakno a koupit ES2012, vyjde to levnejc.

Dovolim si pripomenout, ze toto vlakno je urceno pouze zajemcum o limitku Prim NoDate

 

Edit: za tu první větu patří smajlík, aby někoho nekleplo. Počet teď neřešíme

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to tedy měním s verze 2 na verzi 1. Když to nepůjde jinak tak ten zlacený strojek nějak překousnu popřípadě ho v budoucnu vyměním za normální.

 

--------------------------------------

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-Stýf

-japa

-jovani

-pictureboy

JZED

kerob

Georgeisin

- Mila_T

[29]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Kamil
- t.p

- decebal

[4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...