Přejít na obsah

IGEN NoDate


Doporučené příspěvky

No já jsem na tom podobně jako prischera, mám Sporty v nerezu s plným dýnkem, samozřejmě s datem. Takže bych potřeboval vlastně jen cifr (a plechovou lunetu). A teď, babo raď. Protože pokud tomu dobře rozumím, zvítězí jedna varianta (už je asi jasné, která) a pro ty, co ji nechtějí no date cifry asi nebudou:-(. Nebo se pletu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 703
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pánové, zatím se mnou určitě počítejte- ale teď sem už nebudu přispívat. Principielně mne prudí jak se vlákno neustále promazáváním zkracuje a mizí už jednou dané věci. Vyčkám až se budou rozdělovat čísla a pak se rozhodnu, pokud to bude podobné původnímu zadání bez safíru, půjdu do nich - dejte mi určitě prosím vědět až se to dostane do téhle fáze. Díky a zatím se držte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),

- financ

- Sedlin

- Chosef76

- Jagman

- Lamiczka

- Honza.manta

- Borodov

- sibiran

- Straspol

- Bob123

- warann

- kadakii

- habadej

- plasan

- IzTaPa

- Mirek24

-Bert

- gas

[18]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.

- Mirek24

- Mila_T

- Prischera

- Kamil

- t.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas

- organic

- tomas23
[20]

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Prischera
- Kamil
- t.p

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23
[20]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Prischera
- Kamil
- t.p

[5]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23
[20]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Prischera
- Kamil
- t.p

- decebal

[6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustý, dal jsem si dneska večer v hospodě šest piv a z deseti stránek komentářů je jich dvě.  :eek:

napodobne :D   :drunk:

 

ak to dobre chapem da sa objednat aj samotny cifernik igen no date? ak ano urcite si jeden beriem

mozem sa hodit na list priamo tu? 

Upraveno uživatelem cortes1990
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1
[21]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Prischera
- Kamil
- t.p

- decebal

[6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hod se do seznamu jedna nebo dva, nebo do vobouch, nicmene realizovat se bude jen jedna varianta

Náčelníku chápu, že pořádek musí být, ale proč jen jedna varianta? Chápal jsem to tak, že se udělá limitka pro cca 20 lidí a k tomu se doobjedná navíc 5-6 cifrů pro ty kdo celé hodinky nechtějí. Matrice se díky tomu rozpočítá mezi víc lidí a v Eltonu se to vyřídí při jednom. Samozřejmě pokud je to problém, tak si ciferník objednám sám později, když už bude matrice nebude to problém, ale nevidím k tomu důvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@prischera: Kdyby to tu nepromazali, mohl by ses dočíst, že jsem už dřív navrhoval přesně to, co ty...limitka má být ale jedinečná a neopakovatelná (což stejně nebude, protože si záhy bude moct ciferník objednat kde kdo), takže proto se bude realizovat jen jedna varianta, v tuhle chvíli pravděpodobně limitka...

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozsah výroby pořešíme až po komunikaci s Eltonem, teď dáváme dohromady seznam zájemců o jednotlivé varianty. 

 

Nicméně, při následné výrobě by se dělala matrice nová, tady se rozpustí náklady na matrici mezi 20 zájemců, výroba jednoho kusu ciferníku vyjde vždy na cca trojnásobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK pokud je to tak, vezmu i celé hodinky, nějak si to dobastlím a druhý kus prodám, ale pro jednoduchost bych preferoval jen cifr.

 

číslovaná limitka Prim Sport NoDate, bombírovaný ručky, zlatý strojek, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou (plechovou vložku možno dokoupit za příplatek),
- financ
- Sedlin
- Chosef76
- Jagman
- Lamiczka
- Honza.manta
- Borodov
- sibiran
- Straspol
- Bob123
- warann
- kadakii
- habadej
- plasan
- IzTaPa
- Mirek24
- Bert
- gas
- organic

- tomas23

- seh1

-prischera
[22]

 

NoDate nečíslovaný ciferník a každý si podle sebe doobjedná zbytek s nějakou drobnou slevou za hromadný nákup.
- Mirek24
- Mila_T
- Prischera
- Kamil
- t.p

- decebal

[6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych rád verzi 1 tj číslovaná limitka Prim Sport NoDate, líbí se mi téměř celá konfigurace: bombírovaný ručky, modřený šroubky, průhled, český popisy na dýnku, plastové sklíčko a s plastovou lunetou. Jen mi tam nesedí zlatý strojek, myslím si že pokud jsou akceptovatelné různé typy strojků 68.1,  68.3 3-ti, 68.3 tak by mohla být akceptovatelná i barva strojku  zlatá nebo originální stříbrná. Pokud ano přepíšu se do prvního seznamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...