Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Neni teda idealne voskovat v lete ked je vonku 35+ ? Niekde sa rozlozit s dekou, prenosnym varicom a zmastit to ?

 

Fakt to voskujete na dece, co ty jemnoučký chloupky? nelepí se to na to ?? nebyl by lepší nějakej igelit ?? Mě ty chloupky teda strašně serou :D :D

Já to dělám na starým stole, bez deky či jiný podobný podložky.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na co je vlastně dobrej mastnej, lepivej kabátek ?

...no ja som si ho dnes obliekol ked som isiel von (prechadzka to psom, obed v lodnom pivovare atd), aby mi nebola zima. Do vreciek sa mi zmestila penazenka, doklady, telefon a tak, nemusel som brat ziadnu buznatasku. Ked som ho mal tusim predvcerom tak mrholilo a ja som nezmokol lebo je masny. No okrem toho ten strih co mam tak dobre sedi, ze sa v tom citim fakt dobre. A este som si k tomu obul cheaney a pripadal som si ako britsky gentleman, taky frajer, no. To je na tom asi to najlepsie, ale malokto to prizna.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Tak mě hodinky ukazují čas a bunda mě chrání před povětrnostními vlivy. Voskování je jedním ze způsobů přirozené impregnace.

takhle pěkně napsaný to dává smysl, ale já už sem na tyhle kraviny zřejmě starej ..... nějak si nedovedu představit, že si koupím za desítku nebo kolik to stojí kabátek a budu ho leštit jako auto abych došel suchej na tramvaj .... úplně se mi z toho udělalo špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

...no ja som si ho dnes obliekol ked som isiel von (prechadzka to psom, obed v lodnom pivovare atd), aby mi nebola zima. Do vreciek sa mi zmestila penazenka, doklady, telefon a tak, nemusel som brat ziadnu buznatasku. Ked som ho mal tusim predvcerom tak mrholilo a ja som nezmokol lebo je masny. No okrem toho ten strih co mam tak dobre sedi, ze sa v tom citim fakt dobre. A este som si k tomu obul cheaney a pripadal som si ako britsky gentleman, taky frajer, no. To je na tom asi to najlepsie, ale malokto to prizna.

takže kabátek pro pozéry ... teď už tomu rozumím .... je dobře žes to pojmenoval :)

 

díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže kabátek pro pozéry ... teď už tomu rozumím .... je dobře žes to pojmenoval :)

 

díkec

Já jsem maxi pozér. Dnes jsem si připadal jako Steve McQueen v roce 1964. Ale prostě je ta bunda super. A vzhledem k tomu, že nikdo z mého okolí ani nemá tušení, co je to za bundu, tak je to spíš o vnitřním pocitu než o pozerstvi. Jediný prvek pozerstvi je v tom, že to píšu zde.

Jinak od YPA mě ten příspěvek nepřekvapuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

No já si typického představitele zdejších třech oblíbených vláknech představuji jako osobu se sedřenou patou v menších botech, mastném vaťáku a raw denim gaťatech, které se perou přes noc v mrazáku.

:D ... no ..... když chceš být švihák tak musíš něco obětovat (trpět)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže kabátek pro pozéry ... teď už tomu rozumím .... je dobře žes to pojmenoval :)

no ani moc nie :). Bezneho cloveka tym masnym kabatcom nijako neohuris. Najma ked to vypada jak keby si to nasiel pri kontajneri alebo nafasoval ako pracovny odev v OLO. Moc pozerske to asi neni. Zrejme je to podobna story ako boty redwings. Ale redwings story pre mna ostava zahadou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, přijdu do práce, na sobě bunda barbour... (Ty woe, vypadáš jako Gestapak, kdes to měl, to je hrozně chlupatý). Boty red wing, Irony v pohodě, Moc Toe ( to máš Jarmilky po dědovi ne nebo co ???) Takže to nejni o lidech ani o dokazování ale o osobním pocitu, o uspokojení sama sebe ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

klucí nemusíte obhajovat svoje nákupy .... kupujte si co chcete ..... jenom mě zajímalo na co je dobrá drahá mastná bunda o kterou se musíte starat jako o drahýho papouška ...

 

dozvěděl sem se že je dobrá proti kapkám, zřejmě i vánku .... bude možná i těžká a tuhá, když vypije čtvrt litru vosku  

 

já se na to budu muset jít někam podívat .... nebo rači ne .... voni by mi to určitě nutili a já bych z toho byl zpocenej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucí nemusíte obhajovat svoje nákupy .... kupujte si co chcete ..... jenom mě zajímalo na co je dobrá drahá mastná bunda o kterou se musíte starat jako o drahýho papouška ...

 

dozvěděl sem se že je dobrá proti kapkám, zřejmě i vánku .... bude možná i těžká a tuhá, když vypije čtvrt litru vosku

 

já se na to budu muset jít někam podívat .... nebo rači ne .... voni by mi to určitě nutili a já bych z toho byl zpocenej

Raději se na ty bundy nedívej, ať nejsi za pozéra . Zůstaň svůj Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

 

Jinak od YPA mě ten příspěvek nepřekvapuje

 

 

Raději se na ty bundy nedívej, ať nejsi za pozéra . Zůstaň svůj

ty seš taky pěknej kaštan, ale velkoryse ti odpouštím .... nemůžeš za to ... prostě ses tak narodil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...