Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

warran-ta je moc pekna,cena vic nez prizniva,kdybych bund nemel tri p....e,jdu do ni taky.Sakra.

Díky, ještě včera byla sleva 20-30%, teď doplnili zásoby a zbytky doprodávají za supr peníze. Teď se ovšem budu tejden "klepat" aby mi byla. No když tak bude zanedlouho v prodejním vlákně. Za ty prachy by se jí snad někdo ujal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak už je doma, takže do večera mě čeká chvilka napětí a pokud se objeví v prodejním vlákně tak aspoň budete vědět, že jsem se netrefil.

 

Na vrácení je tuším 28 dní, takže bych ji pár dní nechal zde v nabídce a pak když tak přinejhorším poslal zpět. No, ale proč stahovat gatě, když brod je ještě daleko, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tech strankach je prave dobry to, ze ti to srovna tebou merenou bundu s tim konkretnim modelem a velikosti, ktery vybiras. Takze mas hodne dobrou predstavu, kde to bude volnejsi, delsi, mensi atd.

Tos tak pro koho jsem se tu s tim psal?! Lajdaci! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky skoro už se těším, až bude podzim. Vlastně ne, na hnusný počasí je času dost. Ale mám radost, hlavně že mi sedí, opravdu jsem to dost střelil. Ono, když mají poslední kus za polovic, tak není moc času na rozmejšlení. U toho Bedale to bud easi horší, tam to je po číslech. Tu máš ty, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ted si me dostal...myslim ze jo. A na podzim uz se tesim taky...moc jsem si ji neuzil. ;)

 

No tak ted si me dostal...myslim ze jo. A na podzim uz se tesim taky...moc jsem si ji neuzil. ;)

jo, máš Classic Bedale, aspoň jsi to sám psal pár stránek zpět :)

 

Nemá někdo typ na bundu z plátna jako dělá Barbour, ale větší velikost. Ty pidi velikosti co dělají mi nejsou pomalu ani na zkoušku ((

Zkus značku Scippis, Roman I. o ní psal pár stránek zpět. Velikosti nevím (sám mám M, takže to neřeším), ale třeba Ti to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...