Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

taky jsem se asi nakazil barbourbundusem, ale neumim si zatim predstavit tu specifickou vuni... je to tak husty, ze si treba lidi v metru odsedavaj?

 

libi se mi tato : http://www.denimheads.cz/shop/detail/138/1030/Barbour-Hunting-Lodge-Game-Parka-Waxed-Jacket#.VCE4tYrc_CR

..ano, je to tak hustý. Já jsem ji  až po téměř desíti letech přestal tak intenzivně cítit a i tak ji mám ještě ve futrálu, jinak by smrdělo všechno oblečení vedle ní na štendru...a to jsem ji, chudinku, těch deset let ještě ani jednou nepřevoskovával. Takže lidi si sice neodsedávají, ale pořád nasávají, co to jako cítí... on to není přímo smrad...spíš, taková, jakoby...vůně? Angličani na to mají úžasně univerzální slovíčko smell... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ano, je to tak hustý. Já jsem ji  až po téměř desíti letech přestal tak intenzivně cítit a i tak ji mám ještě ve futrálu, jinak by sm.dělo všechno oblečení vedle ní na štendru...a to jsem ji, chudinku, těch deset let ještě ani jednou nepřevoskovával. Takže lidi si sice neodsedávají, ale pořád nasávají, co to jako cítí... on to není přímo smrad...spíš, taková, jakoby...vůně? Angličani na to mají úžasně univerzální slovíčko smell... :)

V kontextu shora popsaného taky solidní příspěvek. A jestlipak je ještě vlhká? :lol2:.

Edit a teď trochu vážněji - zatím jsem se pořád ještě nějak nezorientoval, který typy (provedení) jsou cejtit a který ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

A je doma. Barbour mills waxed jacket. Ten povrch je neuvěřitelný. Prvotřídně zpracovaná, krásně voní voskem, vypadá jako kabát, který už 20 let někdo poctivě nosí a navíc proti klasickým bedale nebo beaufort střihům sedí i na štíhlejší postavě. Jediné, co mě trochu štve, je pocitově neprodyšný materiál použitý na podšívku v rukávech což není moc příjemné, když máte krátký rukáv. Naopak kapsa na zastřelené kachny, případně složené Timesy nechybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je doma. Barbour mills waxed jacket. Ten povrch je neuvěřitelný. Prvotřídně zpracovaná, krásně voní voskem, vypadá jako kabát, který už 20 let někdo poctivě nosí a navíc proti klasickým bedale nebo beaufort střihům sedí i na štíhlejší postavě. Jediné, co mě trochu štve, je pocitově neprodyšný materiál použitý na podšívku v rukávech což není moc příjemné, když máte krátký rukáv. Naopak kapsa na zastřelené kachny, případně složené Timesy nechybí.

Ta je fajnova,na kolik te vysla,pokud to neni tajny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pridavam sa...

Pre tych, co vahaju, je priamo Barbour Factory outlet v Parndorfe cca 40km od Bratislavy. Ja som kupoval Olejak tam..

alebo Quilted Barbour International (polarquilt) do tohoto marazmu..

tu:

 za 4 dni bola doma..tato. v Olivovej farbe. Velkost L sedi presne na mna 180/90 kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...