Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Ja oba svoje Barboury kupoval v pasazi na namesti v Bayreuthu. Zena toho sveho taky. Mela tam a mozna jeste ma obchod zenska, co je do Barbouru fanda. Jinak nejlepsi a nejvice naskladneny kseft je v Londyne na Regent Street asi 100 metru od Piccadilly. Neni to jejich firemni prodejna, ale z hecu davaji vsechny bundy tak o 10 liber levneji a maji vsechno ve vsech velikostech. Jejich firemni je pak asi 10 minut pesky od teto prodejny pres Leicestar Square smerem k Covent Garden na ulici Long Acre. Ale ti byli paradoxne hure predzasobeni nez ten kseft u Piccadilly. Nemeli ani jejich ikonickeho Beauforta v zelene, tak jsem ho brachovi koupil prave na Regent St.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja oba svoje Barboury kupoval v pasazi na namesti v Bayreuthu. Zena toho sveho taky. Mela tam a mozna jeste ma obchod zenska, co je do Barbouru fanda. Jinak nejlepsi a nejvice naskladneny kseft je v Londyne na Regent Street asi 100 metru od Piccadilly. Neni to jejich firemni prodejna, ale z hecu davaji vsechny bundy tak o 10 liber levneji a maji vsechno ve vsech velikostech. Jejich firemni je pak asi 10 minut pesky od teto prodejny pres Leicestar Square smerem k Covent Garden na ulici Long Acre. Ale ti byli paradoxne hure predzasobeni nez ten kseft u Piccadilly. Nemeli ani jejich ikonickeho Beauforta v zelene, tak jsem ho brachovi koupil prave na Regent St.

 

Jednou si uděláme výlet a spojíme příjemné s ještě příjemnějším...

Až to bude možné.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja oba svoje Barboury kupoval v pasazi na namesti v Bayreuthu. Zena toho sveho taky. Mela tam a mozna jeste ma obchod zenska, co je do Barbouru fanda. Jinak nejlepsi a nejvice naskladneny kseft je v Londyne na Regent Street asi 100 metru od Piccadilly. Neni to jejich firemni prodejna, ale z hecu davaji vsechny bundy tak o 10 liber levneji a maji vsechno ve vsech velikostech. Jejich firemni je pak asi 10 minut pesky od teto prodejny pres Leicestar Square smerem k Covent Garden na ulici Long Acre. Ale ti byli paradoxne hure predzasobeni nez ten kseft u Piccadilly. Nemeli ani jejich ikonickeho Beauforta v zelene, tak jsem ho brachovi koupil prave na Regent St.

Sakra práce, v Londýně jsem nebyl ani nepamatuju, naposledy na The Stranglers asi před třemi lety, tak jsme se ženou letos plánovali návštěvu, jenže se teď se vyskytla možnost jet do Izraele a volnýho času je tak málo, takže oboje asi nedám  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja oba svoje Barboury kupoval v pasazi na namesti v Bayreuthu. Zena toho sveho taky. Mela tam a mozna jeste ma obchod zenska, co je do Barbouru fanda. Jinak nejlepsi a nejvice naskladneny kseft je v Londyne na Regent Street asi 100 metru od Piccadilly. Neni to jejich firemni prodejna, ale z hecu davaji vsechny bundy tak o 10 liber levneji a maji vsechno ve vsech velikostech. Jejich firemni je pak asi 10 minut pesky od teto prodejny pres Leicestar Square smerem k Covent Garden na ulici Long Acre. Ale ti byli paradoxne hure predzasobeni nez ten kseft u Piccadilly. Nemeli ani jejich ikonickeho Beauforta v zelene, tak jsem ho brachovi koupil prave na Regent St.

 

Jednou si uděláme výlet a spojíme příjemné s ještě příjemnějším...

Až to bude možné.

 

O tom zadna. Koupime si tu samou, ukecame minimalne dalsich 5 liber mnozstevni slevy. Bude na kolu v hotelovem baru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem bundu objednal v countryattire.com. Classic Bedale za 180?, storm kapuce jako darek a posta zdarma. DPD by melo dorucovat ve stredu. Trikrat jsem premeril aktualni bundy, srovnal s modelem na strankach a velikost risknul. Tos uvidime ;)

 

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neska som odskusal tie Barbour bundy, v reale celkom sklamanie (moc mi strih nepasoval) a este k tomu vsetko ma premna prilis kratke rukavy :( mam sveter na zips a to je najlepsi sveter aky som kedy mal, skoda, dufal som ze aj bundy budu a nevyslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavi me sledovat postup baliku. V poledne vyzvednuto u obchodnika, za hodinu sklad, preklad, odjezd, ve tri rano venku z UK, za par hodin v Holandsku, preklad do kontejneru do CR a pak tri dny nic... A tak to je vzdycky. Z USA, ze Singapuru...za dva dny v Evrope, zapsany kazdy prd, dalsi den v CR a pak ani carka a za tri dny telefon "jakto ze nejste doma, neco vam vezem"

 

 

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drazi v Kristu. Hmm, lepsi by bylo drazi v Kralovne. Ale to by si mohl nekdo spatne vylozit ;)

Nic, k veci... Prave jsem si na DPD vyzvedl objednanou Barbour Classic Bedale. No a jak uz tusite, jsem nadsen. Z bundy samotne i z obchodu - vypada to jako original, mastne jak spek, tri pr. kopy brozurek a visacek, odznacek atd. Nejvic spokojeny jsem s velikosti. Sedi! Takze napoveda v e-shopu nelhala! Bunda v provedeni medium weight sice nebude na -20, ale na beznou zimu mi bohate vystaci. Vzal jsem si kapku vetsi velikost, tak se mi tam vleze i ta jejich chlupata vlozka. Rukavy jsou mi akorat...nejsem zadny smrtibracha ;)

Za me palec nahoru. Jak za bundu, tak za countryattire.com

 

Edit: velikosti bych oznacil za vetsi nez obvykle. Mam 44, podle napovedy by mi mela sedet i 42, ale mel jsem strach. Uvazoval jsem i nad 46, ktera by lip odpovidala mym beznym velikostem, ale byla by uz dost velka. Tvarilo se to tak i na tom srovnavaci, ale moc jsem mu neveril. Nakonec vsak mel pravdu. Jsem opravdu spokojen. Jinak piksla s voskem v baliku nebyla...

 

Odesláno z mého Z10 pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nickolas: takže gratulace ! Pochlub se potom i fotkou :)

S tím voskem : buď si jej potom dokup (ale potřebovat ho budeš až za pár let), nebo holt budeš muset využít nabídky ze stránek barbouru a poslat ji na renovaci do jejich "čistírny"...samozřejmě za poplatek .

Ať slouží !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Snad vám to tady nebude vadit. Dnes jsem doplnil šatník tímhle kusem. Mám tyhle klokany celkem rád, koupil jsem si už světlejší, klasický western styl, taky oilskin, ale jsem nešťastný z její údržby. Hrozně je vidět špína na rukávech. Snad tahle černá bude v pohodě.

 

 

 

post-1551-0-74359800-1393528909_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fjallraven

 

Byť jsem je tu dřív taky zapropagoval, po zakoupení modelu Greenlad je už ale nemůžu doporučit. Materiál nestojí za nic, zpracování taky mizerný, takže na to, že bunda stála skoro sedmičku, je to velký zklamání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...