Jump to content

Slim peněženka


Josef01

Recommended Posts

Ahoj nějaký čas jsem sháněl tenkou peněženku do saka nebo kalhot, abych nemusel tahat tu klasickou. Nějaká diskuze tu již proběhla, ale moc mi peněženka nevyhovovala. Dnes jsem narazil na jednoduchou a přitom velmi dobře použitelnou (Porsche Design, Pařížská, Praha), kde se vejde občanka + techničák a prostor na 4 karty. Z druhé strany řidičák s obalem + pojištění. No a mezí tyto vrstvy se vejde klidně pár pětitisícovek :)

 

 

post-11110-0-06092800-1391433562_thumb.jpg

post-11110-0-35817600-1391433563_thumb.jpg

post-11110-0-11049800-1391433564_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

SlimFold znám i mám, ale chtěl jsem něco, co použiju jednou za týden a nebude to vypadat, že jsem si to ušil doma :) - prostě večer někam jdu, přendám doklady a ráno zase vrátím do té správné peněženky.

Link to comment
Share on other sites

Mě vyhovuje SlimFold. Dřív jsem měl koženou normální peněženku, ale jak jsem jí nosil v zadní kapse jeansů tak to nebylo pohodlný při sezení ve škole nebo v autě.

 

Od  tý doby co mam peněženku z jůesej tak mě nic netlačí, mince nosim v druhý kapse a to jenom "světlý" a tmavý si schovávám a šetřim (za leden cca 6 kil), Ale má i svý zápory - jak jsou rohy měkký, tak se dost ohýbají což nevypadá dobře a taky si mi už trošku ošoupává barva - což je škoda. 

 

Jinak si nemůžu stěžovat, mam tam asi 12 karet, vyzitky, nějaký bankovky a složenky, plus kartu dárce krve a pořád je peněženka slabší než ta stará kožená prázdná. 

 

Až doslouží - úplně doslouží, koupim si zase novou :)

 

edit: a taky kvůli ní nemusel umřít klokan nebo jiný zvíře :D

 

edit2: a stojí cca 27 dolarů s dopravou do čr :)

Edited by Z. Paul
Link to comment
Share on other sites

Není to žádný zázrak, ale mě se líbí, že Dave Zuverink vymyslel úžasný busines za miliony dolarů, jak prodat něco s hodnotou 50 centů za 20 USD, musím uznat, klobouk dolů, je to machr!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...