Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Už to tu dřív bylo - scifi serial Expanse, zkouknul jsem všechny tri rady a dobrý, lepší nez treba obnoveny startrek. Na kazde serii mi vadilo, že závěr je hodne otevřený, ale naštěstí byla další série a ta třetí mela aspon jakési rozuzleni. A pry bude 4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted se to objevilo na hellspy a tam sedej. Nebo si stahni treba KM Player a tam se daj posouvat. Jen sem zmaten - kolik ma ktera serie epizod?? Na csfd pisou, ze prvni devet, sem ted na 11 a furt to nekonci...

Edit: Tak na hellspy to uz zas neni, to sem blazen.

 

https://sledujserialy.sk/serial/la-casa-de-papel

Upraveno uživatelem vadim6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tu dřív bylo - scifi serial Expanse, zkouknul jsem všechny tri rady a dobrý, lepší nez treba obnoveny startrek. Na kazde serii mi vadilo, že závěr je hodne otevřený, ale naštěstí byla další série a ta třetí mela aspon jakési rozuzleni. A pry bude 4.

Finisujem tretiu seriu :) Je pravdou, ze kazda seria bola vzdy napinavejsia a dynamickejsia ako ta pred nou. Toto pri serialoch moc casto nebyva. 4 seria by mala byt vonku v 2019
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Finisujem tretiu seriu :) Je pravdou, ze kazda seria bola vzdy napinavejsia a dynamickejsia ako ta pred nou. Toto pri serialoch moc casto nebyva. 4 seria by mala byt vonku v 2019

 

super, to rád slyším. Osobně se mi to líbí asi nejvíc ze sci-fi seriálů za posledních pár let. Příběh, triky, postavy, super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně koluje dost verzí, kde prví díl je včetně druhého a na třetí tak nenavazuje. Až ten čtvrtý :/ Proto jsem začal koukat na ty netflixové ripy s cz titulky. To navazuje pěkně za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsem to dobře pochopil, tak původní španělská verze byla jen jedna série, která měla 15 dílů.

Netflix z nich udělal dvě série, protože díly přestříhal. První série od Netflixu má 13 dílů a druhá 8.

 

Sleduji tu, která má přímo v názvu spanish.2CH.x265.hevc-psa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...