Přejít na obsah

Dobra prilezitost pre nove hodinky ;)


Doporučené příspěvky

Kedze sa mi pred 2 tyzdnami narodil syn (uz treti syn ;) tak som mal opat prilezitost rozsirit moje rady mechanickych hodiniek (kazdy z nich raz jedny po mne dostane, tato zamienka zaroven posobi ako brzda aby som sa prilis nerozbehol, 6 mechanickych hodin fakt nepotrebujem ale viem si predstavit ze by som ich nazbieral velmi rychlo ;)))). Pre tuto prilezitost som si vybral Panerai Luminor Marina 104. Dlhsie som guglil Panerai katalog a najviac ma zaujali 104 a tiez 001. Rozhodol som sa pre 104 kvoli 44mm diameter, ze maju aspon jednu komplikaciu a to datum + zvacsovacie sklicko nad datumom (retro styl) a tiez sa mi paci ze su na ciferniku len cislice 12 a 6, pride mi to take symetricke. Na 001 sa mi pacila trosku vacsia dizajnova cistota ciferniku a presklenie zadneho viecka. Kupil som ich dnes vo Viedni u Bucherera. Cenu sme dohodli v obchode, bral som navyse 2 remienky od Panerai. S nakupom ako takym i hodinkami som zatial velmi spokojny. Dufam ze cas potvrdi dobry vyber.

post-23325-0-77869000-1392933476_thumb.jpg

post-23325-0-57615800-1392933502_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take se pridavam ke gratulantum, at je syn zdravyjak ripa a roste jak z vody! A samozrejme gratulace k novemu chrono prirustku. PAMy a prave Luminor Marina, s kyklopem, se mi moc libi... pro me zatim dreamwatch, ale urcite bych je nekdy chtel zkusit na ruce. Me se hodne libily tusim 048, ted ale z hlavy nevim, co jim chybi oproti tem 104kam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za gratulacie ! Mam este Maurice Lacroix Pontos 6158 white dial a potom uz len quartzky (stare mohutne Festiny chrono flyback, 2 Suunta potapky a outdoor, DKNY dizajnovky,este nejake binarky z Japonska) apod. Ale quartz nepocitam, takze mi ostava este 1ks mechanickych hodin to go :) ...rozmyslam na El Primerom alebo Portuguesami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

este nejake zabery z trailu na mtb, 104ky som mal na gumenom remienku,bolo potrebne posunut o jednu dierku navyse remienok aby boli napevno, aj tak tazky strojcek udieral intenzivne o chrbat dlane, na taketo aktivity ich nemozem odporucit (zvycajne nosim suunto core all black, tie su idealne).

 


post-23325-0-44835700-1406101636_thumb.jpgpost-23325-0-28055900-1406101648_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi celkem odvážný ze nosis takový hodinky na kolo. Nejsem si jisty jestli to strojku udělá úplně dobre. Jinak se mi líbí doporučení výše. Pro kluky aby se nehádali : Panerai, IWC Portuguese, zenith El Primero ;)

Upraveno uživatelem ondralbc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...