Guest admira Posted March 7, 2014 Report Posted March 7, 2014 http://hodinky-berkus.blogspot.cz/p/blog-page.html
RadimNovak Posted March 7, 2014 Report Posted March 7, 2014 To je nářez :-)! Nádherný kousek! Bude i více fotek :-)?
JDenver Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 Nevím jestli to má být záměr ale kvalita provedení je (podle fotky) poměrně děsivá.
Tower Of Power Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 (edited) Osklivejsi bracha od Nautila:) Edited March 8, 2014 by Tower Of Power
Hasňa Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 (edited) Autocenzura.<br /> Edited March 8, 2014 by Hasňa
Guest maxipesfik Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 Ona "nedokonalost" me v tomto pripade fascinuje. Krasna souprava. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Guest YPO Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 (edited) pěkná fotka todle je taky pěkný http://forums.watchuseek.com/f63/warning-cautious-have-business-ondrej-berkus-papi-739800.html Edited March 8, 2014 by YPO
marosh Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 Autocenzura.<br /> To nechtěné BRRRR je teď zřejmě poprvé značně chtěné....Jsou to prasohodinky. Ten člověk by měl nýtovat kýble a ne se ochomýtat kolem hodinek.
tmoris Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 todle je taky pěkný http://forums.watchuseek.com/f63/warning-cautious-have-business-ondrej-berkus-papi-739800.html husty. okradani zahranicnich nakupujicich nekterymi cleny chmagu se stava nejak prilis castym na muj vkus..
Guest YPO Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 husty. okradani zahranicnich nakupujicich nekterymi cleny chmagu se stava nejak prilis castym na muj vkus..no .... kde jinde to chceš jako prodat :-) .... tady není cílová skupina
onney Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 1) hodinky: Je to takovej steampunk - slepený z různejch starejch dílů a ty šroubky mi přijdou použitý. Ale třeba klame foto. Zákazníka si to ale jistě najde. 2) hodnocení na zahraničních fórech: Doufám, že si ten rusák vymýšlí, protože pokud ne, je to pěkně sviňský jednání...
Z. Paul Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 (edited) Jak tomu tady může někdo říkat hodinky ?A proč ne?Ty vole lidi, co jste vytvořili Vy? Umíte lepší hodinky? Tak se předveďte. To, že ojebává lidi je kapitola sama o sobě. edit: pravopis Edited March 8, 2014 by Z. Paul
Hajek Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 Paule, protože tady snad dokážeme ocenit kvalitu a přesný detail provedení.A taky neříkáme kovářům hodináři.
Guest YPO Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 Paule, protože tady snad dokážeme ocenit kvalitu a přesný detail provedení.A taky neříkáme kovářům hodináři.
Z. Paul Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 Paule, protože tady snad dokážeme ocenit kvalitu a přesný detail provedení.A taky neříkáme kovářům hodináři.Jo kvalitu si určitě poznal z dvou fotek, gratuluju.Hodinek udělal víc, tipuju všechno jednokusovky.Ale chápu, kybycovat umí každej
Hajek Posted March 8, 2014 Report Posted March 8, 2014 (edited) Ypo to zařízení je na klystýr ? Paul again: většinu jsem viděl, všechno nedokonalý hnus.A neumětelnost vydávat za přednost ? Edited March 8, 2014 by Hajek
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now