Jump to content

Hodinky Steinhart v Praze

rosta88

Recommended Posts

Ahoj, jsem uplný začátečník (budu si kupovat první hodinky dražší než 10 000 Kč). Mám vyhlídlé od značky Steinhart, ale nemůžu najít prodejnu v Praze (ideálně v centru), kde bych si je mohl vyzkoušet.

Neporadil by mi někdo zkušenější :)?

Díky, Rosťa

tyvoe, když zkusmo napíšu do tlamy gůgla "Steinhart v praze" vyblije to na mě chronoshop, aneb UTFG

to je tak, když někdo u psaní nepřemejšlí... :lol2:

Zkus Dušáka, Carollinum nebo hned vedle Nespresso v Pařížský je Steinhart Boutique.

My se tam často motáme mezi jednou a druhou ranní, když jdeme z Bugsy's. Ale to mají zavřeno, tak pak jdeme do KFC pro žlučníkový záchvat...

"prodejnu v Praze (ideálně v centru)", nevim, jestli Vám přijde Na Petřinách uplně centrum Prahy... spíš mi šlo o Prahu 1, 2 ;)

Jednoznačně Chronoshop. Co je v tom za problém tam dojet? A hlavně - tam si nákup hodinek skutečně užiješ. Tedy, pokud o to stojíš.

Skutečný chronomagor by pro vyhlédnuté hodinky šel světa kraj. Ale z centra do Střešovic, to už je vážně za hranou :-)

:D no, veru. A tie ulice... Na dělostřílnách, okolo samé batérie, človek aby si so sebou zobral aspoň Wanderera s nejakou základnou výbavou...

Krom toho jede tramvaj skoro bez přestupu. Jestli máš net, tak si po cestě čti chronofórum a máš vystaráno. Já tam jel jen proto aby si  moje Steiny poslechli, jestli neni hnutej rotor...  :flex:  :)

• 3 weeks later...
  • 9 months later...