X-Bob Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 V dnesni MFD je zvlastni priloha o motocyklech a hned na prvni stranku se propasoval kolega Prim. Tak gratuluji. Celkem i vhodne zminil vyrobu hodinek v Eltonu pro motorkare. Jsou mu videt Prim Rider, jen ten typ motorky je nejaky cizokrajny
Foundryman Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Mno, cibule zvíci 34.000 nebo 45.000 Kč bych asi na motorku nebral...
Foundryman Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Jo, někde to tu dřív problesklo, že odbyt Riderů by mohl být lepší...
VS Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Odkaz na internetu by nebyl? Papírové noviny, to se ještě dělá?
Viktor Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Ale jo Easy Rider z Novýho Města a odkaz: http://ekonomika.idnes.cz/prodeje-motorek-...6_ekonomika_mia
Guest Kamil Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Ale jo Easy Rider z Novýho Města Že si na motorku nevzal ty svoje nádhery: http://forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=168&p=1
Milis Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Jo, někde to tu dřív problesklo, že odbyt Riderů by mohl být lepší... No, mě to teda připadá jako nesmysl, přidělávat si hodinky přes rukáv. Musí to bejt hrozně nepraktický na manipulaci a navíc to ani IMHO moc pěkně nevypadá..
afrikab Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 No, mě to teda připadá jako nesmysl, přidělávat si hodinky přes rukáv. Musí to bejt hrozně nepraktický na manipulaci a navíc to ani IMHO moc pěkně nevypadá.. Vojaci takto nosi sve hodinky taky, i kdyz jsou o poznani mensi.
Milis Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 No, mě to teda připadá jako nesmysl, přidělávat si hodinky přes rukáv. Musí to bejt hrozně nepraktický na manipulaci a navíc to ani IMHO moc pěkně nevypadá.. Vojaci takto nosi sve hodinky taky, i kdyz jsou o poznani mensi. Aha.
X-Bob Posted May 21, 2007 Author Report Posted May 21, 2007 nemáš-li hodinky na motorce extra, nebo jako součást budíků, čas jinak při jízdě nepoznáš. A docela to často je potřeba vědět, minimálně je to praktické. Takže potom hodinky přes oděv jsou to nejpraktičtější.
Foundryman Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Hodinky přes rukáv, to je jak když si ženská vezme kalhoty a přes ně sukni Kvarcky na mašinu stojí do tisícovky, buď na řidítka nebo na samolepce mezi budíky.
Prokop Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Lidi, motorka také není úplně praktická! Když to vezmu kolem a kolem, tak to má jen samé nevýhody. Jste zabalení v kůži olepení od potu, smrdíte a vlasy máte zmuchlané od helmy. Musíte si nandavat páteřový chránič, bederní pás, kuklu, helmu a pak nasazovat brýle, rukavice. No co mám povídat, je to pěknej vopruz! No a pak takové připnutí nesmyslně velikých hodinek, jejichž funkci může splnit i laciný digitální šmejd, no to už je vážení úplná katastrofa! Jenže já a mnoho dalších lidí to považujeme za obřad. Máme to prostě rádi! To asi ostatní nepochopí a zvlášť ne naše partnerky a maželky!
Guest Kamil Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Jo, jo, nemáte to lehký. Jinak hezká fotka.
Ondraj Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Lidi, motorka také není úplně praktická! Když to vezmu kolem a kolem, tak to má jen samé nevýhody. Jste zabalení v kůži olepení od potu, smrdíte a vlasy máte zmuchlané od helmy. Musíte si nandavat páteřový chránič, bederní pás, kuklu, helmu a pak nasazovat brýle, rukavice. No co mám povídat, je to pěknej vopruz! No a pak takové připnutí nesmyslně velikých hodinek, jejichž funkci může splnit i laciný digitální šmejd, no to už je vážení úplná katastrofa! Jenže já a mnoho dalších lidí to považujeme za obřad. Máme to prostě rádi! To asi ostatní nepochopí a zvlášť ne naše partnerky a maželky! Ale Váš sestřih se zrovna moc nemuchlá, ne ? Jinak je vše o pocitech, adrenalínu atd. A kdo na motorce alespoň jednou jel, tak tomu dobře rozumí.
Prokop Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Ach jo, já zapomněl. No jo, už nejsem nejmladší....
Ondraj Posted May 21, 2007 Report Posted May 21, 2007 Ach jo, já zapomněl. No jo, už nejsem nejmladší.... Myslel jsem délku
falkkon Posted May 22, 2007 Report Posted May 22, 2007 V dnesni MFD je zvlastni priloha o motocyklech a hned na prvni stranku se propasoval kolega Prim. Tak gratuluji. Celkem i vhodne zminil vyrobu hodinek v Eltonu pro motorkare. Jsou mu videt Prim Rider, jen ten typ motorky je nejaky cizokrajny Tak jsem to celý pečlivě pročetl,píšou tam o různých VIP klientech,ale Tebe jsem tam furt nemohl najít .
elloco Posted May 22, 2007 Report Posted May 22, 2007 Mně se ty primky moc líběj a už už jsem si je koupil, ale pak mě napadlo, že vždycky když někam dojedu, tak si sundám bundu a co pak? Buď si je dát na krk, nebo na ruku a překousnout, že tam bude plandat čtvrt metru tuhýho koženýho řemínku...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now