JiSl Odesláno 15. prosince 2023 Nahlásit Odesláno 15. prosince 2023 Transakce proběhla přesně podle dohody a očekávání za příjeného rozhovoru během oběda. Rychlé jednání a technická erudice Znalec a gentelman - doporučuji !!!
OWG Odesláno 24. května 2024 Nahlásit Odesláno 24. května 2024 Rychlá domluva, okamžitá platba, bezproblémový obchod, doporucuji všemi deseti a jsem rad, ze jsem té osobně poznal
Piplík Odesláno 27. listopadu 2024 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2024 Nehodinkový obchod s Vítem proběhl rychle a v pohodě. Mám rád lidi, kteří ví co kupují a je s nimi radost obchodovat. 100% spokojenost. Děkuji.
Brozik Odesláno 18. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 18. ledna 2025 Naprosto skvělý a rychlý obchod. Vše platilo a fungovalo. Zároveň oceňuji Víta za jeho přínos CZ chrono komunitě v podobě překladů a článků. Obchod s ním mohu jen a jen doporučit. Díky moc!
marektomas98 Odesláno 31. ledna 2025 Nahlásit Odesláno 31. ledna 2025 Rychlý obchod. Spokojenost na obou stranách. Kupujícího mohu jen doporučit.
petr4612 Odesláno 27. února 2025 Nahlásit Odesláno 27. února 2025 Rychlá domluva i platba a vše tak jak to má být. Děkuji za obchod a doporučuji ostatním.
Jeronimo Odesláno 29. března 2025 Nahlásit Odesláno 29. března 2025 Také musím moc poděkovat, hlavně za trpělivost a lidský přístup. J.
M@chino Odesláno 13. srpna 2025 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2025 Dlouholetý člen fóra, který ctí “chronomagoří” etiketu. Tomu odpovídá přístup, komunikace i nabízené věci … díky a doporučuji. Tom
petr4612 Odesláno 12. prosince 2025 Nahlásit Odesláno 12. prosince 2025 Další menší obchůdek a samozřejmě vše, tak jak má být. Děkuji za obchod a těším se na příště. 1
Arthur N. Odesláno 8. ledna Nahlásit Odesláno 8. ledna dal jsem to do gentlemenů fóra, ale plesknu to i sem, ke konkrétní osobě, aby to nezapadlo! Tak se mi kolem Vánoc stala taková milá příhoda. Kdysi v pravěku jsem od člena fóra @Vit koupil jedny hodinky, které jsem z něj vymámil. K tomu jsem mu přihodil mrkací kočičkový Ruhly, které mi koupila mamka v DDR v roce 1988. Aniž bych mu psal, zda je ještě má, tak mi ke konci roku sám napsal, jestli jsem k nim měl nějaký citový vztah, příběh apod. No a už jsou na cestě, ani poštovné nechtěl. Víte, smekám a děkuji! 1
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se