Jump to content

Recommended Posts

Posted

zajímavé, Seiko dělá F1 model i pro Honda BAR, tak to v podstatě zůstalo v \"rodině\" smile.gif

Jinak by to ani nedelali wink.gif

 

Ale moznym duvodem je, ze se staji Super Aguri ted dari lepe nez oficialnimu tymu HONDA biggrin.gif

  • 1 month later...
Posted
I panove z teamu Super Aguri maji sve hodinky. Jedna se o limitovanou adici 300 kusu.

 

 

Nejak se mi ty skvosty nezobrazuji - jsou to tyhle? Nebylo zrovna jednoduche je najit

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted
Nejak se mi ty skvosty nezobrazuji - jsou to tyhle? Nebylo zrovna jednoduche je najit

 

Jojo tyhle, diky zmene fora se nezobrazuji nikomu. Docela uvazuju, ze si na eBay koupim jejich tricko. Zacinam jim fandit;)

Guest RaGe
Posted

Moc hezký !!! :D Nevíte prosím, jaké nosí Schumi ?

Posted (edited)
Moc hezký !!! :D Nevíte prosím, jaké nosí Schumi ?

 

 

Tipuju ho na Omega Speedmaster.... má svoji edici hodinek, ale zase nevim jesli je nosí...

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by jacob
Posted (edited)
Jojo tyhle, diky zmene fora se nezobrazuji nikomu. Docela uvazuju, ze si na eBay koupim jejich tricko. Zacinam jim fandit;)

 

Já bych jim fandil taky - jezdi dobre.Ale fandit v tricku je pro mne malo:-( A cena za tyhle limited edition je neuveritelna - na forech pres 800-1000$. Udaje o edici jsou ale dost sporadicke od 300 do 500 kusu.

 

Jenze lakaji mne vic nez F1 BAR Honda chronograph :speak_cool:

Edited by frista
  • 8 months later...
  • 1 month later...
Posted

Rekl bych ze je to taky limitka posledni a udelaji pa pa, alespon podle toho co se suska v pit lane, dlouho AGURI jezdit nebude. Skoda, byli to takovi mili formulovi pionyri, co nestihli vyrust :-(

Posted
Rekl bych ze je to taky limitka posledni a udelaji pa pa, alespon podle toho co se suska v pit lane, dlouho AGURI jezdit nebude. Skoda, byli to takovi mili formulovi pionyri, co nestihli vyrust :-(

 

Vsak on se jich nekdo ujme.

Posted

 

aktualne cena hodinek tedy stoupa :snorkle: nicmene je jich skoda. tohle soutezeni, kde souperi marketing velkejch firem uz neni zabavny. kde je lotus, kde je brabham, kde je jordan...kde je formule? Hlavne ze Mosley dela Osly a necha se placat pres holej zadek. Ach jo...je mi jich lito.je to skoda.

 

jeste ze je tam aspon ten red bull - co dava kridla :guitar:

Posted

Mi to připadá, že F1 je jen boj peněz... sport je jen zástěrka. Něco sem zaslech o továrních týmech- značka- tým. Žádné prodeje podvozků, motorů...nevím, moc se kolem toho nemotám, ale je to posledních pár let nějaký divný směr..

Posted
Mi to připadá, že F1 je jen boj peněz... sport je jen zástěrka. Něco sem zaslech o továrních týmech- značka- tým. Žádné prodeje podvozků, motorů...nevím, moc se kolem toho nemotám, ale je to posledních pár let nějaký divný směr..

 

souhlas - je to neco jako superstar nebo x factor - hlavne aby se to lidem libilo a koukali na reklamy.

opravdovy jezdeni je asi uz jenom v rallye (kdyz uz se Dakar letos nepoved), ale to jsme uz off topic :offtopic:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...