Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pri brouzdani a slintani jsem nasel zminku o tehle reedici puvodnich Carrera s Lemanii c. 1873 (znama ze soucasnych Speedmasteru) jako v sedesatych letech. Tento remake byl vyraben v devadesatych letech a zahrnoval mj modely:

 

CS3140.BC0727

CS3110.BC0725

CS3111.BC0726

CS3112.BC0793

CS3113.BC0726

 

Posledni dva modely mely pozmeneny cifernik s bilymi krouzky na subdialech ala Daytona. Povsimnete si vynechani jmena TAG, ktery se spojil s Heuerem az pozdeji.

 

Nektere se daji jeste nalezt na e-bay. Co si o nich myslite?

Posted

Ty cerne nemaji chybu, az na chybejici cernou tachymetrickou lunetu jsou hodne podobny omegam moon wink.gif

ta luneta mi tam právě vůbec nechybí, naopak bez ní mi právě připadají takové elegantnější

jako třeba tyto:

 

user posted image

user posted image

Posted

roon - me taky ne, to bylo mysleno tak, ze kdyby meli lunetu tak vypadaji prakticky stejne wink.gif Takhle jsou mnohem decentnejsi, idealni doplnek k moonwatch wink.gif

Posted

No, je fakt, že kdyby mi někdo držel u hlavy bouchačku a nutil mě, abych si z dvojice speedmaster/heuer carrera re vybral jenom jedny, asi bych dost váhal...

Posted

roon - me taky ne, to bylo mysleno tak, ze kdyby meli lunetu tak vypadaji prakticky stejne wink.gif Takhle jsou mnohem decentnejsi, idealni doplnek k moonwatch wink.gif

s tím můžu jedině souhlasit smile.gif, byla by to ideální dvojice

Guest Snow
Posted

Jedním slovem nádherné a bez urážky OMEGA by se mohla jít vycpat.

Posted

K tem Omegam: Neni bez zajimavosti ze THeuer se pri vyrobe reedice potykal s mnozstevnim nedostatkem Lemanii, i tyto kalibry totiz dnes vlastni ETA/Swatch/ Omega=Speedmaster a spekuluje se ze to byl duvod pro ktery zacala spoluprace se Zenithem a pouziti El Primero, historickym konkurentem Lemanie.

Posted

tie BR su dokonale maju vsetko co treba ale hlavne nic navyse.... k tagom lemania, nelemania nie je tam datum sad.gif

Posted

tie BR su dokonale maju vsetko co treba ale hlavne nic navyse.... k tagom lemania, nelemania nie je tam datum sad.gif

Rada Carrera byla predstavena poprve v roce 1964 jako pocta jezdcum Carrera Panamericana, v takovem kontextu bych to datum ozelel. Ostatne kdo preferuje Valjoux 7750 a datum ma k dispozici soucasnou Carreru, ta ma i safir misto plastu.

Za sebe bych dal prednost tem originalum, prestoze na safir a datum normalne nedam dopustit.

Posted

Mně se moc líbí re-edice Tag Heuer Automatic Chrono

 

user posted image

 

a ještě víc se mi líbí starý chronografy pro Bundeswehr

 

user posted image

Guest Snow
Posted

Jedním slovem nádherné a bez urážky OMEGA by se mohla jít vycpat.

Tohle vnímám jako "velmi odvážné tvrzení" smile.gif.

Vnímej spíše foto a musíš doznat názoru, že mám pravdu, pokud mě chceš přesvědčit o opaku, pošli nějaké fotografie srovnatelného modelu OMEG. Díky.

Guest Snow
Posted

Na www.chronomaster.co.uk mají dvě reedice - jednu za 1150 liber, druhou za 1275 liber. Mít ty prachy, šel bych do nich...

Byli bychom dva !!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...