Jump to content

preference noseni hodinek  

166 members have voted

  1. 1. nosite hodinky na leve nebo na prave?

    • vzdy na leve
      130
    • vzdy na prave
      25
    • nosil jsem na leve ted na prave
      6
    • nosil jsem na prave ted na leve
      2
    • stridam pravou a levou
      3
    • nosim soucasne na prave i na leve ala Diego ;)
      0


Recommended Posts

Posted

Mám na vás takový dotaz, nosim všechny hodinky na pravé ruce ( mimochodem kvůli tomu také ted prodávám Seika které nemohu nosit), zatim jsem se nesetkal s moc lidma, kteří by nosily hodinky na pravé ruce jako já.... :blink:

 

Takže se Vás chci zeptat jesli jste na tom někdo stejně jako já, nebo jesli se proste hodinky nosí na levé ruce a hotovo??? ;)

 

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted

Mozna by bylo zajimave na to tema udelat hlasovani? Nosil jsem dlouho na leve, ale pak jsem zkusil na prave a vyhovuje mi to vic. Ale jako pravak uz jsem se s hodinkama nekolikrat "otrel" o stenu, o ram dveri a tak podobne, co se mi s hodinkama na leve ruce moc nestavalo?

Posted
Mozna by bylo zajimave na to tema udelat hlasovani? Nosil jsem dlouho na leve, ale pak jsem zkusil na prave a vyhovuje mi to vic. Ale jako pravak uz jsem se s hodinkama nekolikrat "otrel" o stenu, o ram dveri a tak podobne, co se mi s hodinkama na leve ruce moc nestavalo?

 

 

Mě taky napadlo hlasování, ale zatim jsem zjistil jen, že nikomu nepřeju mít mozol na ruce od korunky hodinek, jako se to stalo mě s těma Seikama...

Posted

Ja nosim hodinky zasadne na lavej ruke, je pravda, ze sa menej odieraju..., aj vyrobca prisposobuje ich konstrukciu na nosenie na lavej ruke.

Posted

Kámoš začal nosit hodinky na pravačce po ošklivé zlomenině levačky. Specielně u jeho chronografů (starší certiny DS Cascadeur v quartzu) to vypadá dost podivně.

Posted
Mám na vás takový dotaz, nosim všechny hodinky na pravé ruce ( mimochodem kvůli tomu také ted prodávám Seika které nemohu nosit), zatim jsem se nesetkal s moc lidma, kteří by nosily hodinky na pravé ruce jako já.... :blink:

 

Takže se Vás chci zeptat jesli jste na tom někdo stejně jako já, nebo jesli se proste hodinky nosí na levé ruce a hotovo??? ;)

 

 

Ja je taky nosim na prave ruce, uz od zakladni skoly...

Posted

Myslim,ze nosenie hodiniek na pravej alebo lavej ruke je kazdeho osobny vkus. Je pravda,ze konstrukcne je vacsina hodiniek riesena na lavu ruku ale casto sa stretavam (moj brat),ze lavaci nosia hodinky na pravej ruke. Asi im to tak vyhovuje. Ked sa pozrieme do minulosti tak hodinky sa zvacsa nosili na pravej ruke a potom sa preslo na lavu.

 

Jednoznacne sila zvyku.

Posted
Dovolil jsem si pridat hlasovani, snad mne jacob nezabije, ze jsem tak udelal bez dovoleni ;)

 

 

Dekuju, jsem rad ze z mého textu a tvého dobrého nápadu, třeba něco bude :-) Samozřejmě , že to nevadí...

Posted

Ja nosievam na ľavej a vždy som aj nosil. Tá ľavá je menej "zaťažovaná" :rolleyes:, keďže som pravák a teda je tu menšie riziko poškodenia hodiniek. Skúšal som aj na pravej, ale bolo mi to také čudné. Asi je to len vecou zvyku, ale po rokoch nosenia na jednej ruke....., no človek by sa asi aj mýlil pri pozretí na hodinky. Zo zvyku by som dvíhal tú ľavú..... :blink:

Posted

Jako levák jsem už v první třídě zjistil, že když je mám na levý ruce, tak mi vadí a nevidím na ně. Tak od tý doby na pravý.

Posted

Jsem levák a nosil jsem je na levé. Někdy kolem patnáctého roku života jsem je dal poprvé na pravou. Přišlo mi to, že je tím budu více šetřit. No a už to tak zůstalo.

Za výhodu považuji to, že levou rukou dělám většinu věcí, tedy na pravé jsou hodinky více v bezpečí. Navíc mám štíhlé zápěstí a u větších hodinek mě korunka dost tlačí. Na pravé ruce mě netlačí - směřuje směrem k předloktí.

Nevýhodou je to, že když mám hodinky na pravé ruce, tak bez jejich sundání nepřestavím čas a nenatáhnu je (respektive natáhnu, ale je to dost krkolomé).

Posted (edited)

Ja je nosim na levacce uz hodne dlouho, ale myslim, ze nekdy v utlem mladi jsem i experimentoval s pravackou, ale moc mi to nevydrzelo ;)

 

PS: Nejde mi hlasovat v ankete, nevite nekdo proc? - EDIT: Uz se hlas odeslal, i kdyz to psalo chybu, ale odeslal takze OK.

Edited by spiderer
Posted
Dovolil jsem si pridat hlasovani, snad mne jacob nezabije, ze jsem tak udelal bez dovoleni ;)

Ještě jsi tam měl dát, kdo nosí dvoje hodinky, na pravé i levé. :rolleyes:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...