Jump to content

Recommended Posts

Posted

ma niekto skusenosti so Steinhartom?

www.steinhartwatches.com

priznam sa ze o tej znacke som nikdy nepocul (ale tiez to moze byt len moja nevedomost) montuju ETY tak by to nemal byt uplny kram a tie jejich divers modely vyzeraju ze by stali za hriech .... rolex pre chudobnych, ja viem, takze komentare na toto tema si usetrime :) ... ale k veci:

 

-maju aspon nejaku tradiciu, alebo su to traja kamarati co si kupili CNCcko a par surovych ETA strojkov?

-je s nimi nejaka rec? (mam na mysli ze ci by po dohode zvladli nieco mimo katalog... konkretne by som chcel beznu divers lunetu na GMT model, alebo cele puzdreo ak je na GMT nepohybliva, puzdra vyzeraju rovnake) a hlavne by sa mi pacilo sklo bez lupy (vsade na strankach spominaju ze su priatelski a ze sa im ma poslat co najviac mailov)

-v pripade ze mi na nich nepovie nikto nic zle sa javia ako zdatny konkurent diverskam od archimede ktore su zatial jednym z najhorucejsich kandidatov na moj dalsi prirastok :)

Posted

hmm ak som dobre pochopil koniec prveho odkazu, tak su komunikativni ale po nejakej dobe to vzdaju..... dosiahol u nich niekto uz nieco realne? mali ste od nich uz nieco v rukach? pacilo sa, nepacilo?

Posted
hmm ak som dobre pochopil koniec prveho odkazu, tak su komunikativni ale po nejakej dobe to vzdaju..... dosiahol u nich niekto uz nieco realne? mali ste od nich uz nieco v rukach? pacilo sa, nepacilo?

z německého fóra jsem pochytil asi toto: s kvalitou problémy nemají. Pokud netrváš na zavedené značce s tradicí, dostaneš za málo peněz hodně muziky.

Posted

tiez som o nich co to pocital po forach a ako uvadzas na kvalitu sa nikto nikde nestazoval jedina vec co sa im hojne vycita je ten uz v uvode spomenuty opajc rolexu tak neviem cena je zaujimava a parametre tiez ale po citani tych for si zacinam uvedomovat hrozbu toho ze pre nahodneho okoloiduceho s nimi budem len dalsi posuk, co sa hra na to, ze ma rolexky :-/ ale ja nechcem rolex.... preco tam pre boha nedali apson ine rucky a indexy boli by to super hodinky za super cenu :(

 

porovnajme porovnatelne:

 

http://www.steinhartwatches.com/store/ocea...-42mm-p-83.html

 

a

 

http://www.archimede-uhren.de/US/Watches/8984b-11.htm

 

rovnake stroje, safir nerez, bez priehladu, vodotesnost rovnaka proste rovnake hodinky akurat archimede sa nehra na rolex a cena je dvojnasobna tak neviem za tu cenu mame uz u steinhartu uz GMTcka a este nam stale kus zostava.

 

tiez mi napada ze ak by sa tam dalo sklo bez lupy tak by sa mozno ako tak odstranil ten nestastny "fake rolex efekt" a kedze je to bezna eta tak vymena ruciek by tiez nemala byt nejaky super problem no uvidim mozno tam napisem a ak by s nimi bola rozumna rec tak by som do toho asi siel.

Posted (edited)

Při dnešním brouzdání jsem na jednom fóru narazil na názor (maximálně spokojeného) majitele Steinhart (který se sám definoval jako postižený bacilem chronománie a má prý přes 30 hodinek nejrůznějších značek a cenových kategorií, Rolex nevyjímaje), že pan Steinhart si hodinky nechává vyrábět u fy Grovana (www.grovana.ch), proto vlastně smí nosit nápis swiss made (Steinhart je německá firma)

Edited by Duke650
Posted
Po prázdninách si asi jeden kousek pořídím, teda jestli ještě budou existovat.

 

Počítej ale s novou verzí designu ciferníku - toto mi poslal Herr Steinhart

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Já vím, pročítal jsem všechny vlákna. Je mi to celkem jedno, jestli je tam T nebo Nav B-Uhr, jestli by to šlo, tak bych to nechal předělat, jestli ne tak nic. Uvidím, co zjistí LUK s jeho ZENO-WATCH.

Posted
Já vím, pročítal jsem všechny vlákna. Je mi to celkem jedno, jestli je tam T nebo Nav B-Uhr, jestli by to šlo, tak bych to nechal předělat, jestli ne tak nic. Uvidím, co zjistí LUK s jeho ZENO-WATCH.

 

Tak jsem na německém fóru watchlounge vyčetl, že Steinhart bral/bere ty letecké modely od Revue Thommen resp. na prvních kusech bylo na strojku Unitas ještě logo revue thommen... ať to je jak chce, swiss made tam nemá jen tak, za ty prachy do toho půjdu (narozeniny mám v srpnu :-))))

Posted
Tak jsem na německém fóru watchlounge vyčetl, že Steinhart bral/bere ty letecké modely od Revue Thommen resp. na prvních kusech bylo na strojku Unitas ještě logo revue thommen... ať to je jak chce, swiss made tam nemá jen tak, za ty prachy do toho půjdu (narozeniny mám v srpnu :-))))

Tak to je super, já do nich půjdu v září hned po tvé recenzi. :whistling:

Posted
Tak to je super, já do nich půjdu v září hned po tvé recenzi. :whistling:

 

Já už měl nakročeno, ale tu akci z USA jsem nevyhrál. U dvou prodejních inzerátů na německém fóru jsem ve frontě, pokud by první zájemce odřekl :-(

Posted
Já už měl nakročeno, ale tu akci z USA jsem nevyhrál. U dvou prodejních inzerátů na německém fóru jsem ve frontě, pokud by první zájemce odřekl :-(

Paráda, už se těším, až ti to vyjde. :thumbsup_anim:

Posted
Paráda, už se těším, až ti to vyjde. :thumbsup_anim:

 

Za ty prachy ...

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Tak koukám DUKE, že jsi do toho šlápnul :thumbsup_anim: , my jsme tady o tom dříve jen diskutovali. Nepochlubil by jsi se pak, až budou na ruce. Rád by jsem je viděl naživo. Vysočina snad není tak velká.

Posted
Tak koukám DUKE, že jsi do toho šlápnul :thumbsup_anim: , my jsme tady o tom dříve jen diskutovali. Nepochlubil by jsi se pak, až budou na ruce. Rád by jsem je viděl naživo. Vysočina snad není tak velká.

 

Zatím je nemám, komunikace se soudruhem z endéer (nemyslím Steinharta, toto je na inzerát) nějak vázne. Pak se samozřejmě rád pochlubím :-)

Posted (edited)
Zatím je nemám, komunikace se soudruhem z endéer (nemyslím Steinharta, toto je na inzerát) nějak vázne. Pak se samozřejmě rád pochlubím :-)

 

UFF, dobojováno, zaplaceno, tak snad příští týden :-)

 

EDIT - to mnovace - odpověď máš v osobní schránce nebo jak se to tady jmenuje

Edited by Duke650

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...